Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2007, 11:07

God of War 3 dopiero w 2009 roku

Dalszego ciągu przygód Kratosa nie zobaczymy w 2008 roku. Przynajmniej tak twierdzi serwis The Game Reviews, powołując się na rozmowę z członkami teamu deweloperskiego.

Dalszego ciągu przygód Kratosa nie zobaczymy w 2008 roku. Przynajmniej tak twierdzi serwis The Game Reviews, powołując się na rozmowę odbytą w trakcie trwania tegorocznej edycji Video Game Awards z członkami teamu deweloperskiego.

God of War 3 dopiero w 2009 roku - ilustracja #1

Miesiąc temu wydawca gry, Sony Computer Entertainment America potwierdził, że God of War 3 znajduje się w produkcji, jednakże nie podała żadnych konkretnych terminów. Najprawdopodobniej możemy przypuszczać, o ile informacje TGR są prawdziwe, że zemsta na bogach Olimpu doczeka się finału w 2009 roku. Źródłem powyższego przecieku jest kompozytor muzyki do serii, Cris Velasco. Gra ma działać w rozdzielczości 1080p i wykorzystywać całą gamę patentów oferowanych przez kontroler PlayStation 3, Sixaxis, czyli zarówno czujnik wychyleń, jak i wibracje. Te ostatnie mają dopiero pojawić się w nowym modelu Sixaxisa.