Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release IMGN.pro Press Release 2 lipca 2014, 12:54

Globalna sprzedaż SPINTIRES przekroczyła 100 tysięcy egzemplarzy

Gra potrzebowała zaledwie 18 dni na osiągnięcie tego wyniku.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

SPINTIRES™ - zaawansowany symulator terenowych ciężarówek, który miał swoją premierę 13 czerwca tego roku, jest już w rękach ponad 100.000 klientów na całym świecie, zarówno w wersji cyfrowej jak i pudełkowej.

Gra potrzebowała zaledwie 18 dni na osiągnięcie tego wyniku.

Za globalną dystrybucję i obsługę marketingową SPINTIRES™ odpowiada niezależna firma wydawnicza IMGN.PRO.

Bartosz Moskała, Współwłaściciel IMGN.PRO - "SPINTIRES był jednym z naszych największych projektów i prawdopodobnie najbardziej intensywnym jak dotąd. Naszym celem było zbudowanie globalnej świadomości tytułu i zapewnienie kompletnej, globalnej dystrybucji. Chociaż to dopiero początek drogi na której jesteśmy, liczby już mówią same za siebie."

Zane Saxton, Dyrektor Zarządzający Oovee Games Studio - "Sukces SPINTIRES okazał się być bardzo owocny! Jestem dumny, że moja firma i mój zespół spełnił życzenia wielu graczy – tworząc prawdziwą grę off-roadową. Jak się okazało tematyka błotnistych przygód była doskonałym wyborem – będziemy dążyć do rozwijania tytułu za pośrednictwem łatek i dodatków DLC."

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.