Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2016, 19:44

autor: Góral

Gears of War 4 - porównanie pierwszej prezentacji gry z finalną wersją

Ekipa Digital Foundry postanowiła porównać pierwszą prezentację gry Gears of War 4 z targów E3 2015 z tym, co znalazło się w pełnej wersji produkcji. Efekty obejrzycie na przygotowanym materiale wideo.

11 października odbędzie się oficjalna premiera gry Gears of War 4, choć wybrani dziennikarze i osoby, które zakupiły wersję Ultimate Edition już się nią bawią. W związku z tym ekipa Digital Foundry przygotowała porównanie rozgrywki zaprezentowanej podczas targów E3 2015, z tym, co znalazło się w pełnej wersji produkcji studia The Coalition. Wszystkie szczegóły znajdziecie na poniższym materiale wideo, ale z najważniejszych różnic należy przede wymienić sam cel misji. Na pierwotniej prezentacji JD i Kait polowali na potwora, ale ostatecznie zmieniono to zadanie i pojawiają się oni w tej samej lokacji z innego powodu, a do tego w towarzystwie Dela i Marcusa Feniksa. Ponadto zmieniły się niektóre animacje, drzewa nie ruszają się tak gwałtownie podczas silnego wiatru, a całość jest jaśniejsza. Koniec końców gra prezentuje się bardzo dobrze, ale nieco inaczej niż podczas pierwszego pokazu.

Gears of War 4 dostępne jest na konsoli Xbox One oraz komputerach osobistych działających pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 10. Produkcja sprzedawana jest w cyfrowej dystrybucji w programie Xbox Play Anywhere, dzięki czemu kupując jedną z wersji, drugą otrzymujecie w gratisie. Dodatkowo projekt pozwala na wspólną zabawę użytkowników obu platform sprzętowych w co-opie, Hordzie, trybach versus przeciwko SI oraz w prywatnych meczach LAN.

Gra doczekała się już recenzji w mediach. W ogólnym rozrachunku tytuł wypada bardzo dobrze, ale pojawiają się zarzuty o niezbyt porywającą kampanię fabularną czy bardzo mało zmian w rozgrywce. Dla fanów serii jest to jednak pozycja obowiązkowa.

Gears of War 4 - porównanie pierwszej prezentacji gry z finalną wersją - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
Gears of War 4

Gears of War 4