Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2017, 18:17

autor: Góral

Games with Gold w październiku – Gone Home, The Turing Test, Rayman 3 HD i Medal of Honor: Airborne

Znamy ofertę gier w ramach programu Games with Gold na październik. Na konsoli Xbox One złoci abonenci otrzymają Gone Home i The Turing Test, a na Xboksie 360 Raymana 3 HD i Medal of Honor: Airborne (dostępne też na XOne poprzez wsteczną kompatybilność).

Powoli zbliża się koniec września, więc Microsoft postanowił ujawnić produkcje, które w październiku trafią do abonentów Xbox Live Gold. Niestety, jeżeli liczyliście na jakieś hity, to mamy złe wieści, gdyż tym razem zestaw składa się z przygodówki Gone Home i gry logicznej The Turing Test na konsolę Xbox One oraz platformówki Rayman 3 HD i strzelanki Medal of Honor: Airborne na Xboksa 360 i Xboksa One (wsteczna kompatybilność). Poniżej znajdziecie ich krótkie opisy wraz z terminami, w których będą dostępne. Oczywiście przypominamy też, że usługa Xbox Live Gold to nie tylko darmowe gry, ale także możliwość zabawy w multiplayerze czy specjalne rabaty podczas promocji w sklepie Xbox Games. Pamiętajcie również, że w przypadku past-gena aktywny abonament jest potrzebny tylko do dopisania gier do swojego konta, gdyż można się nimi bawić także po wygaśnięciu subskrypcji. Natomiast w przypadku XOne Xbox Live Gold wymagany jest do grania w produkcje pobrane w ramach Games with Gold.

Gry na Xboksa One:

  • Gone Home (dostępna od 1 do 31 października) – eksploracyjna przygodówka, w której poznajemy losy kobiety o imieniu Katy. Po roku spędzonym w Europie wraca ona do rodzinnego domu, ale nie zastaje w nim nikogo. Naszym zadaniem jest rozwikłanie tajemnicy zniknięcia całej rodziny.
  • The Turing Test (dostępna od 16 października do 15 listopada) – pierwszoosobowa gra logiczna. W produkcji wcielamy się w astronautkę Avę Turing, wysłaną na Europę (jeden z księżyców Jowisza) w celu zbadania odkrytych niedawno organizmów.

Dodatkowo, do 15 października cały czas możecie ściągnąć grę Oxenfree, która została udostępniona w tym miesiącu.

The Turing Test ukazało się na rynku w 2016 roku. - Games with Gold w październiku – Gone Home, The Turing Test, Rayman 3 HD i Medal of Honor: Airborne - wiadomość - 2017-09-27
The Turing Test ukazało się na rynku w 2016 roku.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360:

Poniższe gry przeznaczone są na Xboksa 360, ale dzięki funkcjonalności wstecznej kompatybilności możemy w nie zagrać także na Xboksie One.

  • Rayman 3 HD (dostępna od 1 do 15 października) – jedna z odsłon serii gier platformowych, których chyba nie trzeba przedstawiać fanom tego gatunku. Podczas zabawy wcielamy się w zabawnego Raymana, walczącego z armią Hoodlumów.
  • Medal of Honor: Airborne (dostępna od 16 do 31 października) – wydana w 2007 roku pierwszoosobowa strzelanka osadzona w czasach II wojny światowej. W grze przejmujemy kontrolę nad amerykańskim żołnierzem Boydem Taversem, należącym do 82. Dywizji Powietrzno-Desantowej.