Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2018, 18:10

autor: Vergil

Games with Gold w lutym - Shadow Warrior i Assassin's Creed Chronicles: India

Microsoft podzielił się z graczami listą tytułów, które w lutym zostaną udostępnione subskrybentom Xbox Live Gold. Cieszy fakt, że w zestawieniu znalazło się miejsce na polski smaczek.

Assassin’s Creed Chronicles: India pozwala spojrzeć na konflikt Asasynów i Templariuszy z nieznanej dotąd perspektywy. - Games with Gold w lutym - Shadow Warrior i Assassin's Creed Chronicles: India - wiadomość - 2018-01-26
Assassin’s Creed Chronicles: India pozwala spojrzeć na konflikt Asasynów i Templariuszy z nieznanej dotąd perspektywy.

Z uwagi na fakt, że styczeń powolutku dobiega już końca, Microsoft opublikował materiał wideo, w którym zaprezentowano gry, jakie zostaną udostępnione w lutym w ramach abonamentu Xbox Live Gold. Podczas gdy posiadacze Xboksa 360 otrzymają Split/Second i Crazy Taxi, gracze bawiący się na Xboksie One mogą liczyć na Shadow Warrior oraz Assassin's Creed Chronicles: India. Oczywiście nie należy zapominać, że gry ze starszej konsoli z powodzeniem uruchomimy również na jej młodszej siostrze dzięki wstecznej kompatybilności.

  1. Oficjalna strona internetowa usługi Games With Gold

Posiadacze abonamentu Xbox Live Gold będą mogli pobrać owe tytuły w następujących terminach:

Gra:

Dostępność:

Shadow Warrior

1-28 lutego 2018 r.

Assassin’s Creed Chronicles: India

16 lutego – 15 marca 2018 r.

Split/Second

1-15 lutego 2018 r.

Crazy Taxi

16-28 lutego 2018 r.

Gry na Xboksa One

Shadow Warrior

Shadow Warrior to opracowany przez polską ekipę Flying Wild Hog remake kultowego FPS-a z 1997 roku. Na ubicie czekają tu hordy demonów - na szczęście Lo Wang, czyli główny bohater tej produkcji, nie jest nowicjuszem i stawia im czoła tak przy użyciu rozmaitych giwer, jak i broni chrakterystycznych dla wojowników ninja (shurikeny, katany).

Assassin’s Creed Chronicles: India

Assassin's Creed Chronicles: India to z kolei spin-off popularnego cyklu, w którym kolejny rozdział wojny toczonej przez Asasynów i Templariuszy możemy zobaczyć z perspektywy innej niż zazwyczaj. I to dosłownie, bo najważniejsze elementy mechaniki głównych części serii zostały tu przeniesione do 2,5-wymiarowego środowiska.

Gry na Xboksa 360 i Xboksa One

Split/Second

Split/Second to trochę niedoceniona gra wyścigowa, stworzona przez zespół Black Rock - ekipę, która wcześniej dostarczyła świetne Pure. Produkcja pozwala nam wziąć udział w widowiskowym show telewizyjnym, w którym kierowcy rywalizują ze sobą na futurystycznych torach wypełnionych interaktywnymi elementami; umiejętne wykorzystanie tych ostatnich jest tutaj kluczem do zwycięstwa.

Crazy Taxi

Crazy Taxi raczej nie trzeba nikomu przedstawiać - tytuł zdobył uznanie graczy na konsoli Sega Dreamcast, a z czasem trafił na szereg platform, wśród których nie zabrakło Xboksa 360. Gra pozwala nam wejść w skórę taksówkarza próbującego dostarczyć na miejsce możliwie najwięcej klientów w wyznaczonym czasie. Chcąc osiągnąć jak najlepszy wynik, nierzadko trzeba się nagimnastykować, a szalony schemat rozgrywki potęguje niebywale kolorowa oprawa graficzna.