Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2015, 12:00

autor: Góral

Games with Gold na styczeń - Killer Instinct, Zheros, DiRT Showdown i Deus Ex: Human Revolution

Microsoft ujawnił gry, które w styczniu pojawią się w ramach usługi Games with Gold. Będą to Killer Instinct: Season 1 Ultra Edition i Zheros na Xboksa One oraz DiRT Showdown i Deus Ex: Human Revolution na Xboksa 360.

Games with Gold – bijatyki, wyścigi i RPG akcji w styczniowej ofercie. - Games with Gold na styczeń - Killer Instinct, Zheros, DiRT Showdown i Deus Ex: Human Revolution - wiadomość - 2015-12-22
Games with Gold – bijatyki, wyścigi i RPG akcji w styczniowej ofercie.

Firma Microsoft ujawniła produkcje, które trafią do styczniowej oferty Games with Gold (darmowe gry dla subskrybentów Xbox Live Gold). W przyszłym miesiącu użytkownicy konsoli Xbox 360 otrzymają DiRT Showdown, czyli bardziej zręcznościową odsłonę wyścigowej serii DiRT od firmy Codemasters. Produkcję pobierzemy w dniach 1 – 15 stycznia. Z kolei w drugiej połowie przyszłego miesiąca udostępniony zostanie Deus Ex: Bunt Ludzkości – cyberpunkowa gra akcji z elementami RPG od studia Eidos Montreal. Jeżeli chodzi o posiadaczy konsoli Xbox One, to oprócz wymienionych już produkcji, dostępnych dzięki wstecznej kompatybilności, przekazane zostaną im dwa dodatkowe tytuły – bijatyka Killer Instinct: Season 1 Ultra Edition (1 – 31 stycznia) oraz side-scrollowana gra walki Zheros (16 stycznia – 15 lutego).

Games with Gold na styczeń - Killer Instinct, Zheros, DiRT Showdown i Deus Ex: Human Revolution - ilustracja #2

Games with Gold to promocja dla złotych abonentów na konsolach Xbox 360 i Xbox One. W jej ramach Microsoft wraz ze swoimi partnerami rozdaje graczom kilka produkcji. W przypadku past-gena, w pobrane podczas trwania oferty produkcje można się bawić także po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold. Natomiast na najnowszej konsoli gry dostępne są tylko wtedy, kiedy mamy wykupiony abonament.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.