Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2014, 10:37

autor: Arantasar

Game Awards 2014 – podczas gali zobaczymy co najmniej 12 premierowych materiałów z gier

Geoff Keighley, producent Game Awards 2014, ujawnił, że podczas tegorocznej gali zostanie zaprezentowanych co najmniej 12 premierowych materiałów z gier. Niektóre dotyczyć będą nowych tytułów, pozostałe zaś produkcji, o których już wiemy. Potwierdzono obecność Metal Gear Online. Rozdanie nagród odbędzie się 5 grudnia.

Rozdanie nagród Game Awards odbędzie się 5 grudnia. - Game Awards 2014 – podczas gali zobaczymy co najmniej 12 premierowych materiałów z gier - wiadomość - 2014-12-01
Rozdanie nagród Game Awards odbędzie się 5 grudnia.

Game Awards 2014 to pierwsza edycja nagród mających zastąpić organizowaną przez telewizję Spike imprezę VGX, która nie została w tym roku zapowiedziana. Jednym z punktów programu jest zaprezentowanie premierowych zwiastunów gier. Producent imprezy, Geoff Keighley, zapowiedział, że podczas tegorocznej edycji możemy się spodziewać co najmniej 12 niepublikowanych wcześniej materiałów. Mowa tu zarówno o zupełnie nowych tytułach, jak i świeżych informacjach dotyczących znanych już produkcji. Nie ujawniono żadnych szczegółów, jednak Hideo Kojima potwierdził obecność na imprezie gry Metal Gear Online. Swój udział zapowiedziały też firmy Microsoft i Sony.

Rozdanie nagród Game Awards 2014 odbędzie się w nocy z piątku na sobotę o godzinie 2:00 czasu polskiego w teatrze AXIS w Las Vegas. Galę będzie można śledzić na bieżąco przez Internet, dzięki takim platformom jak Steam, PlayStation Network czy Xbox Live. Z listą nominacji możecie zapoznać się w tej wiadomości. Szansę na statuetkę mają m.in. This War of Mine (najbardziej innowacyjna gra), Zaginięcie Ethana Cartera (produkcja niezależna) czy Wiedźmin 3: Dziki Gon (najbardziej oczekiwana gra roku). W tej ostatniej kategorii decydujący głos będzie miała opinia społeczności.

TWOIM ZDANIEM

Która gra zdobędzie Twoim zdaniem tytuł „Gry Roku” na The Game Awards 2014?

Dragon Age: Inquisition
51,3%
Dark Souls II
19,9%
Shadow of Mordor
17,9%
Bayonetta 2
5,5%
Hearthstone
5,4%
Zobacz inne ankiety