Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 5 marca 2014, 06:00

Frontline Commando 2 – pierwszy zwiastun zapowiada rychłą premierę strzelanki Glu Mobile

Firma Glu Mobile wypuściła pierwszy zwiastun strzelanki Frontline Commando 2 i ogłosiła, że gra zadebiutuje w tym tygodniu na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

Studio Glu Mobile zakończyło prace nad grą Frontline Commando 2, czyli nową odsłoną jednej z najlepszych serii mobilnych strzelanek. Z tej okazji wypuszczono pierwszy imponujący zwiastun oraz poinformowano, że produkcja zadebiutuje w tym tygodniu na urządzeniach z systemami iOS i Android. Projekt oparty zostanie na modelu darmowym z mikropłatnościami.

Tak jak w poprzednich odsłonach cyklu akcję będziemy obserwowali z kamery umieszczonej za plecami postaci. Wcielimy się w dowódcę oddziału najemników, który ma wykonywać zadania w trzech pełnych detali lokacjach w różnych zakątkach globu. Sami zadecydujemy jakich kontraktów się podejmiemy oraz samodzielnie wybierzemy członków oddziału i ich ekwipunek.

Fabuła gry osadzona zostanie w niedalekiej przyszłości. Dzięki temu podczas zabawy zmierzymy się nie tylko z wrogimi żołnierzami, ale również bojowymi robotami. Każdy typ przeciwnika otrzyma odrębny moduł sztucznej inteligencji, dzięki czemu wrogowie mają różnić się stosowanymi taktykami oraz umiejętnościami. Kluczową rolę odegra dowodzenie oddziałem, czego dokonamy za pomocą prostego interfejsu, który pozwoli szybko wydać rozkazy, bez długiego odrywania nad od akcji.

Autorzy obiecują bogaty wybór uzbrojenia oraz ekwipunku. Poza różnorodnymi karabinami i pistoletami skorzystamy również m.in. z granatów, min, dronów oraz apteczek. Nie zabraknie także systemu ulepszania oraz modyfikowania uzbrojenia. Wszystkim tym będziemy mogli bawić się samotnie w ramach kampanii fabularnej lub zmierzyć się z innymi graczami w ramach sieciowego trybu PvP.