Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Frontline Commando 2 (iOS)
OkładkaFrontline Commando 2 (iOS)

Frontline Commando 2

Kolejna odsłona mobilnej serii strzelanek TPP, kładących nacisk na ukrywanie się za osłonami. W grze wcielamy się w dowódcę najemników, trafiamy na rozmaite pola bitew i stajemy do walki z przeważającymi siłami wroga, dowodząc niewielkim oddziałem żołnierzy.

Akcji | TPP | zagraj za darmo | elementy strategiczne | elementy zręcznościowe | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Frontline Commando 2 Premiera

4mar2014

AND iOS

producent: Glu Mobile wydawca: Glu Mobile Strona oficjalna

Gry podobne do Frontline Commando 2

Just Cause Mobile

Mass Effect Galaxy

Frontline Commando: D-Day

Frontline Commando 2 jest kontynuacją jednej z najlepszych mobilnych strzelanek TPP. Produkcja firmy Glu Mobile, znanej z serii Dino Hunter, Contract Killer oraz Blood & Glory, została wydana na urządzeniach mobilnych i została oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami.

Wcielamy się w dowódcę oddziału najemników, który wykonuje zadania w trzech pełnych detali lokacjach w różnych zakątkach globu. Sami decydujemy, jakich kontraktów się podejmiemy oraz samodzielnie wybieramy członków oddziału i ich ekwipunek. Tak jak w poprzednich odsłonach cyklu, zmagania obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami postaci.

Fabułę gry osadzono w niedalekiej przyszłości. Dzięki temu podczas zabawy mierzymy się nie tylko z wrogimi żołnierzami, ale również bojowymi robotami. Przeciwnicy różnią się nie tylko wyglądem, ale też stosowanymi taktykami oraz umiejętnościami, co wymusza na graczu błyskawiczne reagowanie na zmianę warunków na polu bitwy. Kluczową rolę odgrywa dowodzenie oddziałem, czego dokonujemy za pomocą prostego interfejsu, pozwalającego szybko wydać rozkazy, bez konieczności odrywania się od akcji na dłuższy czas.

W grze znajdziemy bogaty wybór uzbrojenia oraz ekwipunku. Poza różnorodnymi karabinami i pistoletami korzystamy również z granatów, min, dronów oraz apteczek. We Frontline Commando 2 nie zabrakło także systemu ulepszania oraz modyfikowania uzbrojenia. Wszystkim tym bawimy się samotnie w ramach kampanii fabularnej lub bierzemy udział w starciach się z innymi graczami w ramach sieciowego trybu PvP.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Frontline Commando 2: 18+

AND
iOS