Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2013, 11:36

autor: Góral

Forza Motorsport 5 - ujawniono szczegóły Forza Car Pass

Twórcy gry Forza Motorsport 5 ujawnili szczegóły Forza Car Pass - przepustki uprawniającej do pobierania dodatkowych pojazdów do nadchodzącej produkcji wyścigowej. W pierwszej paczce znajdzie się super samochód Ferrari LaFerrari.

Forza Motorsport 5 ukaże się 22 listopada. - Forza Motorsport 5 - ujawniono szczegóły Forza Car Pass - wiadomość - 2013-11-05
Forza Motorsport 5 ukaże się 22 listopada.

Kilka dni temu zapowiedziano Forza Car Pass, czyli przepustkę uprawniającą do pobierania nadchodzących zestawów z dodatkowymi samochodami do gry Forza Motorsport 5. Dziś poznaliśmy dalsze szczegóły na ten temat.

Szczegóły Forza Car Pass:
  • Przepustka zapewniająca dostęp do 6 paczek dodatkowych samochodów do gry Forza Motorsport 5
  • Każdy zestaw zawierać będzie 10 pojazdów, służących zarówno do jeżdżenia, jak i podziwiania w trybie Forzavista
  • Pierwsza paczka, LaFerrari Car Pack, ukaże się wraz z grą – 22 listopada

Paczki będą udostępniane w pierwszym tygodniu każdego miesiąca, począwszy od stycznia 2014 roku, jednak premierowy zestaw ukaże się wraz z grą i konsolą Xbox One 22 listopada. Będzie to LaFerrari Car Pack, dzięki któremu gracze będą mogli zasiąść za kierownicą super samochodu Ferrari LaFerrari, zaprezentowanego po raz pierwszy w marcu bieżącego roku w Genewie, podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego. Oprócz tego bolidu, zestaw zaoferuje także 9 innych, nieujawnionych pojazdów. Więcej informacji na temat LaFerrari Car Pack zostanie ujawnionych 18 listopada.

Każda przyszła paczka doda 10 kolejnych aut, które będzie można dokładnie obejrzeć w trybie Forzavista, znanym z czwartej odsłony serii. Dzięki niemu da się „wsiąść” do doskonale odwzorowanego samochodu, zajrzeć pod maskę, itd. Koszt Forza Car Pass ustalono na 49,99 dolarów. Osoby, które skuszą się na tę przepustkę otrzymają sześć pierwszych zestawów, dzięki czemu zaoszczędzą 18% z kwoty, którą musieliby wydać kupując je wszystkie osobno.

Forza Motorsport 5 - ujawniono szczegóły Forza Car Pass - ilustracja #3Forza Motorsport 5 to kolejna odsłona uznanej serii gier wyścigowych, dostępnych wyłącznie na konsolach firmy Microsoft. Za ich produkcje odpowiada studio Turn 10. Pierwsza część ukazała się w 2005 roku na Xboksie, a kolejne trzy trafiły już na Xboksa 360. Dodatkowo, w 2012 roku, na rynku zadebiutowała Forza Horizon - spin-off oferujący luźniejsze podejście do zabawy.