Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2021, 10:18

autor: Entelarmer

Dragon Ball i Naruto w Fortnite? Jest szansa na występ bohaterów anime

Fortnite miał wiele gościnnych występów, ale czy Peely i spółka mają szansę na spotkanie z Son Goku i innymi bohaterami anime? Przecieki sugerują, że jest to w planach Epic Games.

Fortnite pozostaje jedną z najpopularniejszych produkcji na rynku, co przekłada się na kolejne gościnne występy, czy to fikcyjnych, czy prawdziwych celebrytów. Co prawda póki co plotki nie dają większych nadziei na pojawienie się Samus Aran z serii Metroid, ale zamiast niej możemy zobaczyć w grze na przykład… Son Goku. Jeśli wierzyć ostatnim przeciekom, Epic Games chce zaprosić bohaterów z nowego dla Fortnite’a medium: anime.

Informacje od „wiarygodnego źródła” przekazał dataminer o pseudonimie Twea. Epic Games rzekomo podpisało porozumienie z firmą Shueisha, wydawcą magazynu Shonen Jump oraz współwłaścicielem Viz Media (zachodniego dystrybutora japońskich komiksów). Umowa dotyczy pojawienia się w Fortnite zawartości inspirowanej markami spółki, aczkolwiek informator nie uściślił, o które tytuły chodzi.

Oczywiście łatwo wskazać najmocniejszych kandydatów, poczynając od arcypopularnych serii cieszących się statusem kultowym (choćby i niezakończonych) jak Dragon Ball, Naruto, One Piece, Fist of the North Star i JoJo’s Bizarre Adventure, a na hitach ostatnich lat pokroju Miecza Zabójcy Demonów (szerzej znanego jako Kimetsu no Yaiba), Jujutsu Kaisen czy My Hero Academia kończąc. Podkreślamy jednak, że Epic Games na razie nie potwierdziło informacji przekazanych przez Twea. Nie żeby firma okazywała niechęć do „zapraszania” animowanych i komiksowych bohaterów. Niemniej na ewentualny debiut Goku, Naruto, Luffy’ego lub innych postaci z anime przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Dragon Ball i Naruto w Fortnite? Jest szansa na występ bohaterów anime - ilustracja #1
Fani kolejnej gry mogą stać się ofiarami obowiązkowego „Czy to nawiązanie do JoJo?!”. (Źródło: Steam).
  1. Oficjalna strona gry Fortnite
  2. Fortnite: Battle Royale – poradnik do gry