Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2022, 10:42

Fortnite - dziś premiera aktualizacji 19.10 i powrót Tilted Towers

Za kilka godzin Fortnite otrzyma aktualizację 19.10. Jedną z nowości będzie powrót lokacji Tilted Towers na mapę.

CO MOŻE PRZYNIEŚĆ UPDATE 19.10?
  1. powrót lokacji Tilted Towers na mapę
  2. nowe lokacje i postacie NPC,
  3. granatnik, choć możliwe, że poczekamy na niego do przyszłego tygodnia.

Dzisiaj ukaże się aktualizacja 19.10 do Fortnite. Twórcy rozpoczęli już wyłączanie matchmakingu i lada chwila serwery przestaną działać. Przerwa w zabawie ma potrwać kilka godzin.

Będzie to pierwsza duża aktualizacja od początku grudnia ubiegłego roku, kiedy to patch 19.00 zapoczątkował trzeci rozdział gry. Potem w połowie ubiegłego miesiąca otrzymaliśmy łatkę 19.01, która wprowadziła świąteczny event. Pozostałe aktualizacje miały charakter techniczny i nie przynosiły świeżych elementów. Fani są więc spragnieni nowości.

Fortnite - dziś premiera aktualizacji 19.10 i powrót Tilted Towers - ilustracja #1

Na razie nie udostępniono oficjalnej listy zmian, ale wiadomo już co najpewniej zaoferuje 19.10. Na oficjalnym koncie twitterowym gry pojawił się wpis ozdobiony ikoną wież, potwierdzając odszukane w plikach przez fanów informacje o powrocie znanej lokacji Tilted Towers na mapę. Ma się również pojawić miejscówka nazwana Convert Cavern lub Convert Canyon. Ponadto do gry najpewniej dodane zostaną uśmiechnięte dinozaury (tzw. Butter Cake Dinosaurs), które były teasowane we wcześniejszych materiałach.

Spodziewane jest także pojawienie się granatników, choć nie jest do końca pewne, że nastąpi to w dzisiejszej aktualizacji. Możliwe, że ten typ uzbrojenia otrzymamy dopiero w mniejszym patchu w przyszłym tygodniu. Ponadto fani spodziewają się, że na mapie pojawi się trzech nowych NPC-ów. Informacje odnalezione w plikach sugerują, że mogą oni być powiązani ze Spider-Manem.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.