Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2021, 10:21

Fortnite - The Rock, koniec Chapter 2 i wyciek zwiastuna ze Spider-Manem

Kolejny kataklizm zakończył drugi rozdział Fortnite. Istotną rolę w nim odegrał Dwayne Johnson. Obecnie gracze czekają na start Chapter 3, a do sieci wyciekł pierwszy zwiastun następnej przepustki bitewnej, pokazujący nadchodzące atrakcje.

Dobiegł końca drugi rozdział Fortnite. W finale eventu wyspa została wywrócona do góry nogami, a gracze wylądowali w morzu, gdzie obecnie dryfują, czekając na start nowego etapu rozwoju gry.

Zgodnie z wcześniejszym przeciekiem, w wydarzeniu istotną rolę odegrał aktor Dwayne Johnson jako The Foundation. Ta postać pojawiła się już wcześniej, ale jej twarz była ukryta. Jak całe to wydarzenie wyglądało, możecie zobaczyć, oglądając poniższy filmik.

Obecny stan mapy nie jest permanentny i rozgrywka zostanie wznowiona już wkrótce wraz ze startem trzeciego rozdziału Fortnite. Na razie studio Epic Games nie ujawniło żadnych konkretów na jego temat, ale do sieci wyciekł już zwiastun (co zabawne, z polskim dubbingiem) kolejnej przepustki bitewnej, który pokazuje część z atrakcji, jakie zaoferuje Chapter 3.

Trailer pozwala obejrzeć zmienioną mapę gry oraz różne skórki Spider-Mana, w tym wersję w czarnym kostiumie. Gracze otrzymają także możliwość zagrania jako Marcus i Kait z serii Gears of War. Pojawią się też namioty, które pozwolą przechowywać przedmioty do wykorzystania w kolejnym meczu. Widać również fontannę regenerującą tarczę znajdujących się w pobliżu postaci.

Na razie nie wiemy, kiedy dokładnie ruszy Chapter 3. Przerwa w rozgrywce raczej nie będzie jednak długa, więc spodziewamy się, że start trzeciego rozdziału jest kwestią godzin, a nie dni.

  1. Fortnite – poradnik do gry
  2. Strona internetowa marki Fortnite

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.