Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2021, 15:00

autor: mokosh

Dwayne Johnson w Fortnite - wyciekła zapowiedź 3. rozdziału

Przecieki na rynku gier to nic nowego – chociaż Fortnite zdaje się być na nie wyjątkowo podatny. Pojawiły się nieoficjalne trailery trzeciego rozdziału gry.

W SKRÓCIE:
  1. Wśród społeczności Fortinte’a krąży filmik, który rzekomo ma stanowić zapowiedź trzeciego rozdziału gry.
  2. Wiarygodność animacji została poddana w wątpliwość przez część społeczności, chociaż domysły podsyca Dwayne „The Rock” Johnson.
  3. Firma Epic Games zapytana o prawdziwość przecieku, odmówiła komentarza.

Na TikToku pojawiły się ogromne przecieki dotyczące trzeciego rozdziału Fortnite. Z krążącego po sieci filmiku możemy wywnioskować, że nadchodzą wielkie zmiany w wyglądzie mapy. Co więcej, wycieki nie ograniczają się tylko do tego, co znalazła społeczność – silną rękę do leaków przyłożył też Dwayne „The Rock” Johnson.

Na powyższym filmiku możemy zobaczyć postaci z drugiego rozdziału, które zostają nagle zmiecione z powierzchni ziemi przez wielką falę. Następnie akcja przenosi się na ocean, gdzie Agent Jones obserwuje znaną z gry mapę, która obraca się do góry nogami.

Wydarzenie jest przedstawione w dosyć podniosły sposób, a wokół wyspy krążą także statki kosmiczne z poprzednich sezonów. Następnie poprzez coś w rodzaju wybuchu niebo rozpogadza się i naszym oczom ukazuje się nowa mapa.

Jak powszechnie wiadomo, przecieki nie zawsze okazują się prawdą, dlatego sporo osób ma wątpliwości co do powyższej animacji. W tym momencie pojawia się jednak wątek Dwayne’a „The Rocka” Johnsona, który na swoim Instagramie podzielił się dość specyficznym filmikiem.

Jak zauważył portal Polygon, poza reklamą napoju energetycznego w wideo pojawia się także hełm Foundation należący do jednego z bohaterów Fortnite. Poza tym wypowiedź The Rocka uwzględnia kilka nawiązań do gry oraz oczywiście ruch kamery, który jest niesamowicie podobny do tego towarzyszącemu obrotowi mapy w omówionym wyżej zwiastunie. Domysły podsyca także obecny w instagramowym poście hasztag „ifyouknowyouknow”.

Firma Epic Games, zapytana o prawdziwość tego przecieku, odmówiła komentarza. Czyżby zatem The Rock zmierzał do Fortnite? Wiele na to wskazuje – takie przesłanki obecne były również wcześniej. Chociaż należy pamiętać, że to wciąż tylko plotki, a nie oficjalne informacje.