Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2019, 03:19

autor: Entelarmer

Final Fantasy VII Remake z nowym zwiastunem z TGA 2019

Gala The Game Awards 2019 przyniosła ze sobą nowy zwiastun gry Final Fantasy VII Remake. Materiał skupia się na prezentacji bohaterów, ale uwzględnia też skromny fragment rozgrywki oraz remix kultowego utworu z oryginału.

Cloud i spółka wracają na nowym zwiastunie. - Final Fantasy VII Remake z nowym zwiastunem z TGA 2019 - wiadomość - 2019-12-13
Cloud i spółka wracają na nowym zwiastunie.

Gala The Game Awards trwa w najlepsze, a wraz z nią rozpoczął się pokaz niezapowiedzianych tytułów. Jednak nie zapomniano także o nowych materiałach ze znanych już produkcji. Tak jest choćby z Final Fantasy VII Remake, które doczekało się kolejnego zwiastuna. Nie pokazuje on wiele nowego: ponownie widzimy najważniejszych bohaterów produkcji, wliczając w to Clouda, Tifę, Aeris oraz Sephirotha. Fanów ucieszy też obecność nowej wersji klasycznego utworu Let the Battles Begin!, ale niewiele pokazano w kwestii samego gameplayu. Trailer możecie obejrzeć poniżej. Gra zadebiutuje 3 marca 2020 roku jako tytuł ekskluzywny na PlayStation 4, a rok później podobno ma trafić na Xboksa One oraz komputery osobiste.