Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2019, 03:05

autor: Aquma

Nowy trailer strategii 4X Humankind na TGA 2019

W czasie trwającej imprezy The Game Awards 2019 firma Amplitude Studios pokazała nowy zwiastun swojej kolejnej gry strategicznej - Humankind.

Nowy trailer Humankind. - Nowy trailer strategii 4X Humankind na TGA 2019 - wiadomość - 2019-12-13
Nowy trailer Humankind.

W czasie trwającej właśnie gali The Game Awards 2019 firma Amplitude Studios zaprezentowała nowy zwiastun swojej kolejnej produkcji - gry strategicznej Humankind. Trailer znajdziecie poniżej. Materiał przedstawia zarys fabularny, podstawy rozgrywki - w tym fragmenty bitew, a w szczególności tzw. system awatarów.

Mechanika pozwoli nam stworzyć własną postać, która będzie swoistym głównym bohaterem gry - przywódcą, który czuwa nad cywilizacją. W toku zabawy wygląd naszego awatara będzie się zmieniał, w zależności od podejmowanych przez nas decyzji i sposobu, w jaki rozwijamy prowadzoną cywilizację. Będzie można też odblokować dodatkowe przedmioty kosmetyczne, którymi pochwalimy się potem w trybie multiplayer.

Humankind to strategia należąca do podgatunku 4X, która została osadzona w realiach historycznych. Zabawę zaczynamy kontrolując niewielką społeczność, którą następnie przeprowadzamy przez kolejne wieki, starając się uczynić z niej potężną cywilizację. Gra została zapowiedziana w czasie tegorocznych targów gamescom i zmierza wyłącznie na komputery.

  1. The Game Awards - strona oficjalna