Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2019, 03:03

autor: Vergil

Maneater, gra z rekinem ludożercą, z datą premiery i nowym zwiastunem

Firma Tripwire Interactive i studio Blindside Interactive zaprezentowały nowy trailer gry RPG akcji pod tytułem Maneater, w której wcielimy się w żądnego zemsty rekina. Produkcja otrzymała też datę premiery.

Na tegorocznym The Game Awards pojawił się Maneater, czyli gra RPG akcji, w której wcielamy się w rekina szukającego zemsty na ludziach. Produkcja nie tylko otrzymała nowy zwiastun prezentujący możliwości wyposażonego w płetwy bohatera, lecz także doczekała się daty premiery. W krwiożerczą rybę wcielimy się 22 maja 2020 roku, kiedy to omawiany tytuł trafi na komputery osobiste (a dokładnie – do Epic Games Store), PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch.

Przypomnijmy, że w grze Maneater otrzymamy otwarty świat. Pływając w wodach Gulf Coast, będziemy eksplorować rozmaite lokacje (nie zabraknie tu między innymi zatopionych wraków), realizować zadania popychające do przodu fabułę i stopniowo rozwijać protagonistę. Pożerając słabszych od nas, mamy krok po kroku rosnąć w siłę, dzięki czemu z czasem będziemy w stanie stawić czoła nie tylko pływakom i płetwonurkom, lecz także coraz większym drapieżnikom morskim.

Maneater to chwytająca za serce opowieść o zemście. - Maneater, gra z rekinem ludożercą z datą premiery i nowym zwiastunem - wiadomość - 2019-12-13
Maneater to chwytająca za serce opowieść o zemście.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Maneater