Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2019, 02:57

autor: Adrian Werner

Festiwal Gier Steam z wersją demo System Shock Remake

Ruszyła akcja The Steam Game Festival. W jej ramach do jutra wieczora udostępniono dema szeregu wyczekiwanych produkcji, takich jak remake System Shock, SkateBIRD,. Carrion czy Spiritfarer.

Dzięki Festiwalowi Gier Steam możemy sprawdzić m.in. remake pierwszej części serii System Shock. - Festiwal Gier Steam z wersją demo System Shock Remake - wiadomość - 2019-12-13
Dzięki Festiwalowi Gier Steam możemy sprawdzić m.in. remake pierwszej części serii System Shock.

Z okazji The Game Awards 2019 firma Valve zorganizowała akcję Festiwal Gier Steam. W jej ramach udostępniono szereg wersji demonstracyjnych wyczekiwanych produkcji, takich jak remake System Shock i polski Carrion. Wszystkie z nich dostępne będą jednak tylko czasowo i pozostaną aktywne do jutra, do 19:00 czasu polskiego.

 1. Festiwal Gier Steam

Dostępne dema:

 1. System Shock
 2. Carrion
 3. Roki
 4. Spiritfarer
 5. The Drifter
 6. SkateBIRD
 7. Heavenly Bodies
 8. Wooden Nickel
 9. Acid Knife
 10. Eastward
 11. Moving Out
 12. Haven
 13. Chicory: A Colorful Tale

Demo Detroit: Become Human?

Z kolei w serwisie Epic Games Store przez pewien czas dostępna była wersja demonstracyjna Detroit: Become Human, pozwalająca rozegrać początek gry. Niestety, z jakiegoś powodu link do pobrania dema został potem usunięty. Najpewniej stało się tak z powodu licznych doniesień o problemach technicznych.

 1. Detroit: Become Human w serwisie Epic Games Store

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.