Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 lipca 2021, 12:49

autor: Iltutmiś

Film The Last of Us - fani stworzyli własną wersję w oczekiwaniu na serial

Niecierpliwi fani serii gier The Last of Us wzięli się za filmową adaptację. Stay to owoc ich miłości do postapokaliptycznego uniwersum autorstwa Naughty Dog.

Wczoraj opublikowany został fanowski film pod tytułem Stay. Materiał zamieszczony na kanale YouTube użytkownika Joshua Toonen możecie zobaczyć poniżej:

Pomimo że Stay to fanowski materiał, trudno nazwać go amatorskim. Efekty specjalne wyglądają bardzo dobrze, a kamerzyści i aktorzy stanęli na wysokości zadania. Fabuła krótkiego fanfilmu opartego na historii z The Last of Us opowiada o tragicznych losach pary ocaleńcow. Jeśli jesteście zainteresowani tym, co wydarzyło się bohaterom, to zachęcamy do zanurzenia się w siedmiu minutach historii.

To jest najlepszy fanfilm, jaki widziałem w ostatnim czasie – komentuje użytkownik YouTube’a Tim Jones.

Tydzień temu pisaliśmy o nadchodzącym serialu HBO bazującym na wydarzeniach z The Last of Us. Jak na razie nie wiadomo, jakie wątki zostaną poruszone w premierowym sezonie. Prawdopodobnie będzie to historia oparta na fabule pierwszej części The Last of Us z 2013 roku. Premiera serialu odbędzie się najwcześniej pod koniec 2022 roku. Więcej przeczytacie tutaj.