Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2019, 08:53

autor: Serek

FIFA 20 - przecieki z zamkniętej bety gry

W internecie zaroiło się od przecieków i doniesień bezpośrednio z beta-testów gry FIFA 20. Gracze dzielą się fragmentami rozgrywki, na których widać między innymi personalizację menadżera czy nowe modele twarzy piłkarzy.

Wiele przecieków dotyczących nowości w serii FIFA. - FIFA 20 - przecieki z zamkniętej bety gry - wiadomość - 2019-08-11
Wiele przecieków dotyczących nowości w serii FIFA.

Niedawno rozpoczęły się zamknięte beta-testy gry FIFA 20. Jak nietrudno się domyślić, w sieci zaroiło się od przecieków i doniesień na temat produkcji, a w szczególności jej nowych funkcji. Gracze z całego świata udostępniają fragmenty rozgrywki za pośrednictwem serwisów YouTube oraz Twitter, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak najnowsza odsłona popularnego cyklu wygląda „w praniu”. Zaczynamy od czegoś dla fanów FUT-a. Jeden z przecieków pokazuje prezentacje karty Isco (gracza Realu Madryt i reprezentanta Hiszpanii). Animacja została wzbogacona o wiele efektów, a sam piłkarz robi popularny „worm dance”. Niestety, cały proces trwa około 20 sekund, co wydaje się trochę zbyt długim czasem.

Nowy system projektowania wyglądu menadżera jest jedną z oczekiwanych zmian, które dotkną FIF-ę. Oczywiście w fazie beta-testów jest on również świetnym narzędziem do zaprojektowania jak najdziwniej wyglądającego awatara. To jednak pokazuje tylko, że edytor postaci naprawdę sprawnie działa i można w nim uzyskać pożądany efekt.

Jedną z największych bolączek serii są niekiedy kuriozalne modele twarzy zawodników. Dlatego nie mogło obyć się bez kilkudziesięciu zrzutów ekranu prezentujących właśnie facjaty piłkarzy. Niestety, wygląda na to, że mimo delikatnej poprawy, seria nadal pozostaje mocno w tyle za konkurencyjnym PES-em. Niżej możecie zobaczyć kilku zawodników z topowych angielskich drużyn.

W sieci znajdziecie zapewne jeszcze więcej przecieków z gry, szczególnie na Twitterze. Wiele z nich pokrywało się z udostępnionymi przez twórców materiałami (dlatego nie trafiły do tego artykułu), ale pewnie wciąż pozostało kilka „perełek”. FIFA 20 trafi do sprzedaży 27 września bieżącego roku. Tytuł ukaże się na PC, Xboksie One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switchu w pełnej polskiej wersji językowej.

  1. Oficjalna strona internetowa gry FIFA 20
  2. FIFA 20 - ogromne zmiany w trybie FUT
  3. FIFA 20 - EA wprowadza niezbędne zmiany do trybu kariery