Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2019, 11:22

autor: Adrian Werner

FIFA 19 vs. FIFA 20 - zobacz porównanie graficzne twarzy zawodników

W sieci pojawił się ciekawy materiał wideo, który pokazuje jak zmieniły się twarze zawodników w grze FIFA 20 w porównaniu z zeszłoroczną odsłoną cyklu.

FIFA 20 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: EA Sports
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: gra sportowa
  4. Platformy: PC, XONE, PS4, Switch
  5. Data premiery: 27 września 2019 roku.

Już tylko trochę ponad miesiąc dzieli nas od premiery FIFA 20, czyli tegorocznej odsłony najpopularniejszego cyklu piłkarskiego. Osoby czekające na ten tytuł zainteresować powinien materiał wideo przygotowany przez kanał ZAN OMG, pokazujący ulepszenia, jakie zaszły w wyglądzie twarzy zawodników.

Filmik zawiera porównania ponad 80 twarzy z gier FIFA 19 oraz FIFA 20. Deweloperzy głównie skoncentrowali się na zaktualizowaniu wyglądu zawodników, tak aby oddać stan z tego roku, ale widać również lekkie zwiększenie poziomu detali i realizmu modeli.

W FIFA 20 zagramy w przyszłym miesiącu - FIFA 19 vs. FIFA 20 - zobacz porównanie graficzne twarzy zawodników - wiadomość - 2019-08-19
W FIFA 20 zagramy w przyszłym miesiącu

FIFA 20 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Gra ukaże się 27 września tego roku, równocześnie na wszystkich platformach sprzętowych.

Przypomnijmy, że ostatnie tygodnie są owocne, jeśli chodzi o nowości związane z FIFĄ 20. Pojawiły się informacje dotyczące nowego trybu VOLTA oraz zmian w karierze oraz FUT. Mogliśmy obejrzeć także pierwszy dłuższy gameplay.

Warto na koniec wspomnieć, że FIFA 20 pojawi się dzisiaj wieczorem na imprezie Gamescom Opening Night Live, więc liczymy na nowe informacje i świeże materiały wideo.

  1. Oficjalna strona gry