Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2017, 15:37

FIFA 18 zalicza hat-trick. Top 10 UK (8 - 14 października)

FIFA 18 po raz trzeci z kolei zajmuje pierwsze miejsce na liście przebojów handlu detalicznego w Zjednoczonym Królestwie. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem dziesięciu najchętniej kupowanych gier ubiegłego tygodnia wśród Wyspiarzy.

FIFA 18 zalicza hat-trick, czyli po raz trzeci z kolei zajmuje pozycję najlepiej sprzedającej się gry w Wielkiej Brytanii, jeśli chodzi o wydania pudełkowe. Nie zmienia to faktu, że zainteresowanie tym tytułem zmalało w stosunku do poprzedniego notowania o 55%. Pozostałe dwa miejsca na podium należą do beniaminków. Śródziemie: Cień Wojny zainteresowało wystarczająco dużą grupę graczy, aby znaleźć się na miejscu wicelidera, podczas gdy horror The Evil Within 2 znalazł się na miejscu trzecim. Aż trzy miejsca w pierwszej dziesiątce zgarnął koncern Warner Bros. - oprócz Śródziemia świetnie sprzedają się także LEGO Worlds i The LEGO Ninjago Movie Video Game. Jedynym tytułem debiutującym poniżej dziesiątego miejsca jest fizyczna edycja Friday the 13th: The Game, która trafiła na pozycję piętnastą.

1.

FIFA 18

2.

Śródziemie: Cień Wojny

3.

The Evil Within 2

4.

Forza Motorsport 7

5.

Forza Horizon 3

6.

Destiny 2

7.

Grand Theft Auto V

8.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

9.

LEGO Worlds

10.

The LEGO Ninjago Movie Video Game

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FIFA 18

FIFA 18