Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2014, 17:10

autor: Sarge

FIFA 15 na Xboksie One - wczesny dostęp i legendy futbolu

Firma Electronic Arts ogłosiła, że subskrybenci usługi EA Access otrzymają wcześniejszy dostęp do gry FIFA 15 (prawdopodobnie w wersji trial) na Xboksie One. Zdradzono też więcej szczegółów na temat legendarnych piłkarzy w trybie FIFA Ultimate Team, dostępnych ekskluzywnie na obu Xboksach.

Na dzisiejszej konferencji firmy Microsoft podczas targów gamescom nie mogło zabraknąć gry FIFA 15. Tak jak zapowiadano już na czerwcowym E3 w Los Angeles, karty z legendami piłki nożnej w trybie FIFA Ultimate Team będą dostępne tylko na Xboksie One oraz Xboksie 360. Ujawniony został nowy zwiastun tej ekskluzywnej zawartości. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że na obu Xboksach w FIFA Ultimate Team znajdziemy takich piłkarzy, jak Roberto Carlos, Peter Schmeichel, Roy Keane, Jay Jay Okocha, Hristo Stoiczkow, Alan Shearer, Michael Laudrup czy Laurent Blanc. Część z nich potwierdzano już wcześniej, ale fani z pewnością ucieszą się z kilku nowo ujawnionych nazwisk.

Warto dodać, że FIFA 15 wejdzie w skład usługi EA Access. Oznacza to, że osoby opłacające abonament będą miały dostęp do nowej odsłony popularnej serii piłkarskiej na kilka dni przed pozostałymi graczami. Prawdopodobnie chodzi jednak o wersję trial, bo firma Electronic Arts już wcześniej zapowiadała, że subskrybenci EA Access będą mogli przetestować triala nowych produkcji na pięć dni przed ich oficjalną premierą.

Microsoft kusi ekskluzywną zawartością w grze FIFA 15 na obu Xboksach - FIFA 15 na Xboksie One z wczesnym dostępem do gry i legendami futbolu - wiadomość - 2014-08-12
Microsoft kusi ekskluzywną zawartością w grze FIFA 15 na obu Xboksach

Przy okazji ogłoszono, że w Europie sprzedawany będzie zestaw składający się z Xboksa One (bez Kinecta) i gry FIFA 15 za 399,99 euro (ok. 1680 zł). Dla polskich graczy nie jest to zbyt interesująca wiadomość, bo już wcześniej zapowiedziano, że Xbox One zadebiutuje w naszym kraju 5 września w dwóch zestawach i każdy z nich będzie zawierał m.in. kod uprawniający do pobrania cyfrowej wersji FIFA 15.

FIFA 15 to kolejna odsłona popularnej sportowej serii autorstwa studia EA Canada. Tytuł ukaże się 25 września bieżącego roku w Europie na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One, Xboksie 360. Wersje na konsole nowej generacji i PC będą działać na silniku Ignite.