Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2020, 14:50

autor: Entelarmer

Far Cry 6 - wyciekła data premiery i szczegóły gry w PS Store

Gracze z Hongkongu wypatrzyli Far Cry 6 w rodzimej wersji PlayStation Store. W ten sposób poznaliśmy szczegóły na temat nieujawnionej gry, wliczając w to datę premiery.

Far Cry 6 - wyciekła data premiery i szczegóły gry w PS Store - ilustracja #1
Szósty Far Cry znienacka pojawił się w sklepie PlayStation.

Ubisoft nie ma szczęścia do utrzymywania tajemnic. Mogliśmy się o tym przekonać w ostatnich tygodniach, które przyniosły ze sobą liczne przecieki z Assassin’s Creed: Valhalla oraz Far Cry 6. Tę drugą produkcję wypatrzono w oficjalnym sklepie PlayStation. Nowy Far Cry pojawił się w wersji platformy dla graczy z Hongkongu, co odnotowali użytkownicy Reddita oraz Twittera. Udostępniona grafika zdaje się potwierdzać niedawne pogłoski na temat zaangażowania Giancarla Esposito – aktora znanego m.in. z serialu Breaking Bad.

Strona zdradza parę informacji na temat gry. Akcja zostanie osadzona w fikcyjnym, tropikalnym państwie Yara, rządzonym przez ambitnego Antona Castillo. Ten wraz ze swoim synem Diegiem marzy o przywróceniu kraju do dawnej chwały, nie licząc się z kosztami. Ich brutalne postępowanie doprowadza do wybuchu rebelii. W partyzanckiej walce z dyktatorem weźmie udział Dani Rojas – bohater (bohaterka?) gry. Prócz tego opis zdradza, że Far Cry 6 zaoferuje największą mapę w historii serii, pojazdy, prowizoryczne bronie oraz możliwość zabawy offline w pojedynkę lub w trybie sieciowym ze znajomym. PS Store potwierdziło też możliwość darmowej aktualizacji wydania PS4 do cyfrowej wersji na PlayStation 5. Dodatkowym dowodem ma być zdjęcie ekranu z poziomu konsoli (via Reddit). Far Cry 6 ma ukazać się 18 lutego 2021 roku.

Far Cry 6 - wyciekła data premiery i szczegóły gry w PS Store - ilustracja #2
Źródło: Reddit.