Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2020, 21:55

autor: Lazlo

Far Cry 6 zobaczymy 12 lipca. W grze pojawi się aktor z Breaking Bad

Serwis Gamereactor przypadkowo opublikował na swoich łamach artykuł, z którego wynika, że Far Cry 6 zostanie oficjalnie zapowiedziany już 12 lipca podczas eventu Ubi Forward. Z przecieku dowiadujemy się także, że w pracach nad grą brał udział między innymi aktor znany z serialu Breaking Bad - Giancarlo Esposito.

Far Cry 6 zobaczymy 12 lipca. W grze pojawi się aktor z Breaking Bad - ilustracja #1
Nowy Far Cry może być bliżej niż myślimy…
W SKRÓCIE:
  • Portal Gamereactor zdradził przypadkowo, że Far Cry 6 zostanie oficjalnie zapowiedziany 12 lipca.
  • W pracach nad grą miał brać udział między innymi aktor Giancarlo Esposito.

Już od jakiegoś czasu było wiadomo, że Ubisoft zamierzał zaprezentować Far Cry 6 podczas tegorocznych targów E3. Dziś jednak portal Gamereactor nie tylko przypadkowo ujawnił datę prezentacji nowego tytułu, lecz zdradził także, że w pracach nad grą brał udział Giancarlo Esposito znany między innymi z serialu Breaking Bad. Aktor miał przyznać, że nowa gra będzie bardzo rozbudowana i powstawała przy użyciu technologii, które wymuszały „nowy rodzaj aktorstwa”.

Prezentacja Far Cry 6 już 12 lipca

Portal Gamereactor szybko tekst usunął, jednak mimo wszystko zachował się on w sieciowych archiwach. Wygląda na to, że ktoś przypadkowo opublikował rzeczonego newsa zbyt wcześnie, ponieważ Far Cry 6 nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany przez Ubisoft. Jak czytamy w artykule (co ciekawe - datowanym na 2 lipca), ma to nastąpić już 12 lipca podczas wydarzenia UbiForward.

Far Cry 6 zobaczymy 12 lipca. W grze pojawi się aktor z Breaking Bad - ilustracja #2
„To byli sekundy!”

Francuski producent i wydawca gier zamierza zaprezentować za nieco ponad tydzień informacje o tytułach, nad którymi obecnie pracuje i istnieje spora szansa, że zobaczymy wtedy także gameplay z Assassin’s Creed Valhalla oraz dowiemy się więcej na temat Watch Dogs Legion czy właśnie Far Cry 6.