Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2021, 20:54

Fani The Sims 4 przez ponad 6 lat czekali na coś, co było już w The Sims 3

Jutro o godzinie 18:00 czasu polskiego do The Sims 4 trafi kolejna aktualizacja. Jej głównym elementem jest mebel, który nie pojawił się w grze przez ponad 6 lat, mimo iż występował w jednym z dodatków poprzedniej odsłony cyklu.

W 2011 roku do The Sims 3 trafił dodatek Pokolenia. Jedną z nowości, jakie implementowało to rozszerzenie, były piętrowe łóżka. Mogłoby się wydawać, że skoro tego typu mebel pojawił się w serii 10 lat temu, to powinien trafić do wydanego w 2014 roku The Sims 4. Niestety, taka sytuacja nie miała miejsca i obiekt ten do tej pory nie występował w grze. Zmieni się to jednak za sprawą jutrzejszej aktualizacji, która wprowadzi do tytułu wspomniany powyżej mebel. Oznacza to, że po ponad 6 latach prośby społeczności zostały wysłuchane.

Implementacja łóżek piętrowych została zasugerowana tydzień temu. Poinformowano wtedy, że szczegóły poznamy 22 marca. Zgodnie z tymi zapowiedziami, dziś ogłoszono, iż obiekt ten zawita do gry jutro o godzinie 18:00 czasu polskiego. Nie jest to jednak jedyna nowość, jaka trafi do The Sims 4 wraz z tym patchem. Wprowadzi on ulepszenia niektórych cech simów, a posiadacze wersji konsolowych otrzymają także tekstury w polepszonej jakości.

Łóżka nie są jedynym obiektem, który bezpłatnie trafił do The Sims 4. Niecały miesiąc temu z okazji 21. urodzin serii do ostatniej odsłony cyklu dodano 21 darmowych przedmiotów.

  1. Efekt IKEA, czyli jak uwierzyliśmy, że akcesoria do Sims 4 są super (choć nie są)
  2. The Sims 4 – poradnik do gry
  3. Maxis Studios – strona oficjalna
  4. The Sims 4 – strona oficjalna