Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 2 marca 2016, 10:18

Fallout Shelter wkrótce dostanie patch z systemem rzemiosła i nowymi zwierzętami

Studio Bethesda ujawniło, co przyniesie nadchodzący patch 1.4 do gry Fallout Shelter. Wśród nowości znajdzie się m.in. system rzemiosła (craftingu). Łatka zadebiutuje w tym tygodniu.

Fallout Shelter okazało się jednym z najbardziej zaskakujących mobilnych przebojów zeszłego roku. Od tego czasu studio Bethesda powoli rozbudowuje ten tytuł darmowymi aktualizacjami. Twórcy właśnie ujawnili, co zawierać będzie najnowszy patch, który ukaże się w tym tygodniu.

Łatka opatrzona będzie numerem 1.4 i ma być największą aktualizacją, jaka do tej pory ukazała się do tej gry. Patch wprowadzi system craftingu, pozwalający gromadzić surowce i przerabiać je na nowe przedmioty. Do tego dojdą dwa nowe możliwe do wybudowania pomieszczenia, przeznaczone do konstruowania uzbrojenia oraz pancerzy.

Pojawi się także opcja wyposażenia schronu w pomieszczenie fryzjerskie, co pozwoli nam dowolnie zmieniać wygląd mieszkańców. Ponadto do gry wprowadzona zostanie masa ubrań i uzbrojenia zaczerpniętych wprost z Fallouta 4.

To nie koniec zmian. Autorzy obiecują także nowe psy i koty oraz dodatkowy typ zwierzątek w postaci papug. Ponadto poprawiony zostanie system nocy i dnia, tak aby lepiej symulował zmiany w wirtualnym świecie.

Przypomnijmy, że Fallout Shelter to mobilna strategia ekonomiczna, która korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i dostępna jest na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Produkcja okazała się zaskakujący sukcesem i w ciągu pierwszego tygodnia od premiery stała się trzecią najlepiej zarabiającą grą w App Store. Oczywiście, utrzymanie tej pozycji na dłuższą metą było niemożliwe, ale popularność projektu zagwarantowała jego dalsze rozwijanie.