Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2019, 12:45

autor: XxX

Fallout 76 – gracze wściekli z powodu wysokiej ceny lodówki

Bethesda znalazła kolejny sposób, aby wkurzyć tych kilka osób, które wiernie trwają przy Falloucie 76. Tym razem w perfidny sposób wykorzystano pomysł graczy na wprowadzenie do gry lodówki, w której można przechowywać jedzenie.

Gracze nie są zadowoleni z wysokiej ceny lodówki / źródło: oneangrygamer. - Fallout 76 – gracze wściekli z powodu wysokiej ceny lodówki - wiadomość - 2019-09-12
Gracze nie są zadowoleni z wysokiej ceny lodówki / źródło: oneangrygamer.

Fallout 76 z pewnością nie jest grą idealną i brakuje jej wielu kluczowych elementów. Jednym z nich było miejsce, w którym gracze mogliby przechowywać jedzenie – oczywiście mamy na myśli lodówkę. Twórcy pokazali, że uważnie słuchają sugestii społeczności i wprowadzili przedmiot do gry. Niestety trzeba za niego zapłacić prawdziwymi pieniędzmi, z czego społeczność nie jest już zadowolona.

Koszt nabycia lodówki to 700 Atomów w wewnętrznym sklepie gry, co stanowi równowartość 7 dolarów. Urządzenie spowalnia tempo psucia się jedzenia i napojów w nim umieszczonych o 50%. Można je potraktować jako przedmiot premium i pewnie nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że gdzieś na samym początku twórcy gry zapowiedzieli, że wszelkie wewnętrzne mikropłatności będą miały tylko charakter kosmetyczny. Dodatkowo społeczność ubolewa nad tym, że lodówka była ich własnym pomysłem, który podsunęli 6 miesięcy temu.

Lodówkę można odblokować za równowartość 7 dolarów / źródło: xboxachievements. - Fallout 76 – gracze wściekli z powodu wysokiej ceny lodówki - wiadomość - 2019-09-12
Lodówkę można odblokować za równowartość 7 dolarów / źródło: xboxachievements.

Gracze ewidentnie nie są zadowoleni, a swoją złość pokazują na Reddicie. Miejmy nadzieję, że i tym razem Bethesda wsłucha się w sugestie społeczności i zmieni zdanie odnośnie lodówki. Przecież ewidentnie jest to jeden z kluczowych elementów rozgrywki, który znacznie ułatwia grę, dlaczego więc jest niewiele tańszy od DLC Automatron do gry Fallout 4?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.