Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2016, 12:18

autor: Entelarmer

Fallout 4 z aktualizacją 1.6 i bez kolejnych DLC

Firma Bethesda wypuściła aktualizację pecetowego wydania gry Fallout 4. Oprócz tego poinformowano, że nadchodzące Nuka World będzie ostatnim DLC dla czwartej odsłony kultowej serii.

Firma Bethesda wypuściła kolejną aktualizację dla gry Fallout 4 na PC, oznaczoną numerem 1.6. W przyszłym tygodniu ma pojawić się ona dla wersji na konsolę Xbox One, nie wiadomo natomiast, kiedy zostanie wprowadzona w wydaniu na PlayStation 4 (przypomnijmy, że to nie pierwsze opóźnienie dla platformy firmy Sony – ledwo tydzień temu poinformowano o opóźnieniu wsparcia dla modów na PS4). Tradycyjnie patch naprawia część problemów w czwartej odsłonie postapokaliptycznej serii, takich jak bug dający naszej postaci niewidzialność czy błędy w zadaniach Boston After Dark i Mankind Redefined. Ponadto uaktualnienie pozwala robotowi Codsworthowi wymówić kolejne 300 imion gracza (aczkolwiek nie udostępniono ich listy), wprowadza opcję ExitSave, dzięki której gra automatycznie zapisuje się przy wyjściu do głównego menu (plik zapisu zostaje usunięty po rozpoczęciu kolejnej sesji) oraz rozwiązuje problemy z modami niepochodzącymi od Bethesdy. Pełną listę poprawek znajdziecie na oficjalnej stronie firmy.

Wraz z premierą Nuka World przyjdzie nam pożegnać się ze światem Fallouta 4. - Fallout 4 z aktualizacją 1.6 i bez kolejnych DLC - wiadomość - 2016-07-06
Wraz z premierą Nuka World przyjdzie nam pożegnać się ze światem Fallouta 4.

Patch przygotował też grę na kolejne dwa dodatki, w tym duże rozszerzenie Nuka World, mające zadebiutować pod koniec przyszłego miesiąca. Niestety, potwierdzono także, że wraz z lipcowym Vault-Tec będzie to ostatnie DLC dla Fallout 4. Informację przekazał Pete Hines, wiceprezes Bethesdy, który w odpowiedzi na pytanie fana na Twitterze krótko potwierdził brak kolejnych dodatków. Niewykluczone, że firma pragnie skupić się na dwóch nieujawnionych tytułach, według wcześniejszych doniesień mających dorównywać rozmachem Fallout 4 oraz The Elder Scrolls V: Skyrim.

Ostatnia aktualizacja: 2016-07-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach