Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2016, 11:33

autor: Adrian Werner

Fallout 4: Vault-Tec Workshop zadebiutuje 26 lipca

Studio Bethesda poinformowało, że 26 lipca do sprzedaży trafi Fallout 4: Vault-Tec Workshop, czyli przedostatnie rozszerzenie dla zeszłorocznego RPG-a. DLC pozwoli na wybudowanie własnego schronu przeciwatomowego oraz eksperymentowanie na jego mieszkańcach.

Poznaliśmy wreszcie datę premiery Vault-Tec Workshop, czyli kolejnego dodatku do postapokaliptycznego RPG-a Fallout 4. Studio Bethesda poinformowało za pomocą swojego konta na Twitterze, że rozszerzenie trafi do sprzedaży 26 lipca. Tego dnia produkcję otrzymają wszystkie platformy sprzętowe, czyli PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Cena wyniesie 4,99 euro, czyli w przeliczeniu około 22 złote. Warto wspomnieć, że DLC będzie wymagało posiadania podstawowej wersji gry.

Vault-Tec Workshop będzie przedostatnim dodatkiem do gry Fallout 4. - Fallout 4: Vault-Tec Workshop zadebiutuje 26 lipca - wiadomość - 2016-07-13
Vault-Tec Workshop będzie przedostatnim dodatkiem do gry Fallout 4.
FALLOUT 4: VAULT-TEC WORKHOP W SKRÓCIE:
  • Deweloper: Bethesda Game Studios
  • Wydawca: Bethesda Softworks
  • Gatunek: RPG
  • Platformy: PC, PS4, XONE
  • Data premiery: 26 lipca 2016 r.

Przypomnijmy, że Fallout 4: Vault-Tec Workshop będzie piątym dodatkiem do zeszłorocznego przeboju studia Bethesda. Celem produkcji jest znaczące rozszerzenie dostępnych w podstawce opcji budowlanych. Gracze będą mogli od podstaw zaprojektować własne schrony przeciwatomowe poprzez składanie ich z dostępnych segmentów, takich jak schody czy ściany, a następnie wypełnią pomieszczenia różnymi przydatnymi obiektami. Ponadto pojawi się opcja przeprowadzania eksperymentów z udziałem mieszkańców bunkra.

Od premiery Fallout 4 studio Bethesda intensywnie wspiera grę za pomocą kolejnych dodatków. W marcu ukazało się DLC Automatron, w kwietniu Wasteland Workshop, w maju Far Harbor, w zeszłym miesiącu Contraptions Workshop. W planach na sierpień jest premiera Nuka World, które ma być ostatnim rozszerzeniem do tej produkcji.

Oczywiście, brak nowych dodatków DLC nie oznacza, że gra nie będzie dalej rozwijana. Podobnie jak w przypadku Fallout 3 oraz Fallout: New Vegas, zadanie to przejmą po prostu moderzy. Fallout 4 jest pod tym względem wyjątkowy, gdyż autorzy umożliwi korzystanie z modyfikacji graczom konsolowym. Opcja ta została już dodana do wersji na Xboksa One, a w przyszłości pojawi się także w wydaniu na PlayStation 4.

Przypomnijmy na koniec, że Vault-Tec Workshop nie jest jedyną atrakcją zaplanowaną na ten miesiąc dla fanów marki. Jutro ukaże się bowiem pecetowa wersja mobilnego przeboju Fallout Shelter, czyli strategii ekonomicznej pozwalającej zarządzać schronem przeciwatomowym.

  1. Oficjalna strona gry Fallout 4
  2. Fallout 4 – kompendium wiedzy
  3. Recenzja gry Fallout 4 - Czas apokalipsy

Ostatnia aktualizacja: 2016-07-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach