Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 lutego 2018, 10:10

autor: Movis

Fallout 4, Rock of Ages 2 i Alphabear z darmowymi weekendami na Steam

Steam nie próżnuje. Do nieodpłatnego weekendowego ogrania udostępniono Fallouta 4, Rock of Ages 2 i logiczną grę Alphabear. Jeśli konkretny tytuł się Wam spodoba, to będziecie mogli zakupić go w promocyjnych cenach do -50%.

Fallout 4

Weekendowy spacerek po apokalipsie. - Fallout 4, Rock of Ages 2 i Alphabear z darmowymi weekendami na Steam - wiadomość - 2018-02-02
Weekendowy spacerek po apokalipsie.

Równo tydzień temu firma Bethesda zaproponowała graczom serię darmowych weekendów na apokaliptycznych pustkowiach Fallouta 4. Uprzednio grą mogli cieszyć się posiadacze Xboxa One, a teraz nadeszła pora na pecetowców. Promocja już się rozpoczęła i potrwa do 4 lutego. Wystarczy udać się na stronę produktu Steam i odnaleźć zielony przycisk „Zagraj”. Do pobrania jest ok. 28 GB. Standardowo, wszelkie poczynione w trialu postępy zostaną na stałe przypisane do waszego konta. Jeśli więc zdecydujecie się na zakup, nie będziecie musieli zaczynać od zera. Z darmowym czasem gry związane są także spore promocje, sięgające 50%.

Rock of Ages 2: Bigger and Boulder

To jeszcze nie koniec darmowego grania na platformie Valve. Jeśli nie w smak Wam Nuka Cola, to może wolicie potoczyć nieco kulki? Chodzi oczywiście o Rock of Ages II: Bigger and Boulder – niecodzienne połączenie destrukcyjnych kręgli z budowaniem toru przeszkód dla wielkich głazów. Deweloper ACE Team proponuje podobne zasady, więc za darmo pogracie w produkcję do niedzieli (22:00 czasu polskiego). Dodatkowo tytuł będzie też przeceniony o 50% do poniedziałku. Cena ok. 27 zł może wydać się niektórym całkiem kusząca.

Alphabear: Hardcover Edition

Nienawidzicie radiacji w waszej wodzie i preferujecie ciosane sześciany nad bardziej aerodynamiczne kształty kuli? Ostatnią szansą na darmową zabawę pozostaje więc ciekawa gra logiczna Alphabear: Hardcover Edition. Projekt zamykający weekendowy triumwirat darmowych tytułów wytęży wasze umysły i przy okazji poćwiczycie trochę angielski. Znów zasady promocji są praktycznie identyczne – koniec nieodpłatnego łamania głowy nastąpi o 22:00 w niedzielę, do poniedziałku zgarniecie też tytuł za ok. 18 zł, czyli połowę standardowej stawki.

  1. Recenzja gry Fallout 4 – czas apokalipsy
  2. Fallout 4 – kompendium wiedzy
  3. Oficjalna strona gry Rock of Ages II
  4. Oficjalna strona gry Alphabear
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.