Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2015, 09:42

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Fallout 4 kupiony za ponad 2 tys. kapsli

Osoby śledzące informacje związane z grą Fallout 4 zapewne wiedzą, że jakiś czas temu jeden z fanów wysłał firmie Bethesda ponad 2 tysiące kapsli, starając się w ten sposób kupić nadchodzącą produkcję. Deweloper zaakceptował taką formę płatności i gracz o pseudonimie GatorMacheteJr w listopadzie otrzyma swój egzemplarz "czwórki".

W ostatnich dniach Internet obiegła informacja związana z niecodzienną prośbą jednego z fanów Fallouta, ukrywającego się pod pseudonimem GatorMacheteJr. Wysłał on do siedziby Bethesda Game Studios ponad 2 tysiące kapsli (waluta w rzeczonej serii gier), zbieranych przez kilka dobrych lat. Cel? Zamówić w ten sposób egzemplarz Fallouta 4. Matt Grandstaff, osoba odpowiedzialna za kontakt ze społecznością w Bethesdzie, ujawnił na Twitterze, że GatorMacheteJr, jako pierwsza osoba, która wpadła na tego typu pomysł, zostanie uhonorowany egzemplarzem „czwórki”. Niestety nie wiemy na jaką edycję załapie się kreatywny gracz, ale tak czy siak jest to miły ruch ze strony firmy.

GatorMacheteJr kupił Fallouta 4 za falloutową walutę.
GatorMacheteJr kupił Fallouta 4 za falloutową walutę.
Fallouta 4 w skrócie:
  • Gatunek: postapokaliptyczne RPG
  • Deweloper: Bethesda Game Studios
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Data premiery: 10 listopada 2015 roku
  • Inne: akcja rozpocznie się jeszcze przed nuklearną apokalipsą w okolicach Bostonu

Fallout 4 ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych 10 listopada bieżącego roku. Produkcja ma być dużo bardziej rozbudowana, niż trzecia część serii, oferując wielki, otwarty świat, rozbudowany kreator postaci, system craftingu, czy też możliwość budowy i modyfikowania schronienia. Do tego wszystkiego będzie można przygarnąć psa oraz bawić się mini gierkami zainstalowanymi w Pip-Boyu.

Przypominam, że w oczekiwaniu na tytuł, użytkownicy urządzeń mobilnych (obecnie tylko iOS) mogą bawić się w ciepło przyjętym Fallout Shelter. Jest to produkcja strategiczno-ekonomiczna, w której zarządzamy schronem i jego mieszkańcami. Więcej na jej temat przeczytacie w naszej recenzji.