Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2015, 18:46

autor: Renox

Fallout 4 - jutro oficjalna zapowiedź gry

Wszystko wskazuje na to, że już jutro fani postapokaliptycznych tytułów otrzymają oficjalną zapowiedź jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku – gry Fallout 4. Firma Bethesda Softworks zamieściła na swojej stronie internetowej charakterystyczny dla cyklu zegar, który zatrzyma się w dniu jutrzejszym o godzinie 16:00.

Zapowiedź Fallout 4 najpewniej już jutro o godzinie 16:00. - Fallout 4 - jutro oficjalna zapowiedź gry - wiadomość - 2015-06-02
Zapowiedź Fallout 4 najpewniej już jutro o godzinie 16:00.

Nadszedł w końcu ten moment, na który wielu fanów postapokaliptycznych produkcji czekało z zapartym tchem. Co prawda w Serwisie Informacyjnym wielokrotnie już zamieszczaliśmy nieoficjalne informacje na temat Fallout 4 (warto wspomnieć chociażby o zwiastunie gry przygotowanym rzekomo przez Guillermo del Toro), jednak najczęściej okazywały się one po prostu zwykłymi plotkami, bez sensownego oparcia w rzeczywistości. Wygląda jednak na to, że od zapowiedzi wspomnianego tytułu dzielą nas już tylko godziny, a sama produkcja najprawdopodobniej ujawniona zostanie jutro o godzinie 16:00 czasu polskiego. Bethesda Softworks zamieściła bowiem na łamach swojego serwisu charakterystyczny dla serii Fallout zegar, który skończy odliczać za około 21 godzin. W kodzie wspomnianej strony znaleźć można było (źródło: Reddit) jeszcze jakiś czas temu dodatkowo tag „fallout4.com”, który ostatecznie zdaje się rozwiewać wszelkie wątpliwości.

Zaskakujące może wydawać się to, dlaczego już teraz deweloperzy decydują się na zapowiedź omawianego tytułu. Wiemy bowiem od dłuższego czasu, że Bethesda w tym roku pochwalić się będzie mogła swoją własną konferencją na tegorocznej edycji targów E3, a to bez wątpienia doskonały moment na tak szumne zapowiedzi. Niewykluczone jednak, że jutrzejszy dzień przyniesie ze sobą wyłącznie teaser wzbogacony o zdawkową porcję informacji na temat wyczekiwanego Fallout 4, a więcej szczegółów czekać będzie na nas 15 czerwca.

Kończąc, warto jeszcze wspomnieć, że wydawca szykuje też zapowiedzi kilku innych interesujących tytułów, z których warto wymienić chociażby nowego Dooma czy następną odsłonę świetnie ocenianego Dishonored.