Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2015, 18:05

autor: Entelarmer

World of Tanks wprowadza odrodzenia w trybie Dominacji

Firma Wargaming.net wprowadziła do World of Tanks tryb Dominacji. Wydarzenie potrwa do końca czerwca, pozwalając graczom na zdobywanie flag oraz nieograniczony respawn.

Tryb Dominacji wprowadził nieobecne dotąd w World of Tanks respawny. - World of Tanks wprowadza odrodzenia w trybie Dominacji - wiadomość - 2015-06-02
Tryb Dominacji wprowadził nieobecne dotąd w World of Tanks respawny.

Firma Wargaming.net postanowiła tymczasowo wprowadzić do World of Tanks nowy tryb zabawy – Dominację. Zasady? Jak łatwo zgadnąć, w trwającej 10 minut bitwie drużyny 10 lub 15 graczy mają za zadanie przechwycić flagę i dostarczyć ją do specjalnej strefy, dzięki czemu uzyskają 10 do 50 punktów, w zależności od mapy. Ponadto 1 punkt przyznawany jest za zniszczenie wrogiego pojazdu. Po upływie czasu zwycięża drużyna, która zdołała uzyskać większą ilość punktów, choć wygraną można osiągnąć wcześniej po zebraniu 100 lub 150 punktów, zależnie od mapy. A jeśli chodzi o pojazdy, w Dominacji można wykorzystać jeden z trzech specjalnych pojazdów poziomu (tieru) 10: AMX 50 B (D), Object 140 (D) oraz T110E5 (D).

Właśnie z pojazdami związana jest najważniejsza cecha nowego trybu: o ile w dotychczasowych rozgrywkach zniszczenie naszego pojazdu równało się wykluczeniu z dalszej rozgrywki, o tyle w Dominacji wyeliminowani gracze po chwili wracają do gry (niestety, przez krótki czas nie można wykorzystać zniszczonego pojazdu). Oprócz tego na każdej mapie znajdą się 4 strefy naprawcze, w których, rzecz jasna, można zreperować uszkodzony pojazd i uzupełnić amunicję (o ile nie przeszkodzi nam w tym przeciwnik albo nie opuścimy strefy). By nie było zbyt różowo, po każdej naprawie musimy odczekać minutę przed ponownym skorzystaniem ze strefy.

Wydarzenie potrwa do końca czerwca, przy czym od 16 czerwca zamiast jednej flagi na mapie znajdzie się ich aż cztery. Jak zwykle w przypadku wydarzeń specjalnych, gracze biorący udział w Dominacji otrzymają specjalny medal za pierwsze zwycięstwo.