Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2014, 11:07

Evolve - ruszyły zapisy do zamkniętej wersji alfa

Ruszyły zapisy do zamkniętej wersji alfa Evolve, sieciowej gry akcji, obwołanej najlepszą produkcją tegorocznych targów E3. Niestety, będzie ona udostępniona tylko dla mieszkańców Ameryki Północnej posiadających PC.

Evolve niespodziewanie podbiło E3 2014, wygrywając w czterech kategoriach podczas Game Critics Awards – w tym zdobywając tytuł najlepszej gry targów. Nie oznacza to jednak, że studio Turtle Rock ma zamiar spoczywać na laurach. Wręcz przeciwnie – kilkanaście godzin temu ruszyły zapisy dla testerów zamkniętej wersji alfa. Niestety, szanse na dostanie się są bardzo niewielkie, a producenci mają zamiar skompletować listę chętnych jeszcze dziś.

Evolve podbiło serca jurorów Game Critics Awards. - Evolve - ruszyły zapisy do zamkniętej wersji alfa - wiadomość - 2014-07-05
Evolve podbiło serca jurorów Game Critics Awards.

Jeśli jednak chcecie spróbować szczęścia, zapisy są prowadzone pod tym adresem – hasło, podane przez Jess Damerst na Twitterze, to „happyhunting”. Wersja alfa będzie dostępna wyłącznie dla osób mieszkających obecnie w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie, ponadto na tę chwilę zagrać w nią mają szansę jedynie posiadacze PC. Dodatkowo kandydaci muszą mieć aktywne konto na platformie Steam, podać dokładne informacje na temat specyfikacji swojego komputera oraz zobowiązać się do nieujawniania wiadomości na temat gry. Nie podano jeszcze daty rozpoczęcia testów, ale przedstawiciele Turtle Rock zapewniają, że wersja alfa wystartuje już za niedługo.

Na szczęście to nie jedyna szansa, by zagrać w Evolve przed planowaną premierą. Producenci jeszcze podczas E3 zapowiedzieli, że jesienią możliwość wypróbowania wersji beta nadarzy się posiadaczom Xboksa One w ramach porozumienia z Microsoftem, które obejmuje także pierwszeństwo tej konsoli przy wydawaniu jakiejkolwiek dodatkowej zawartości. Wygląda więc na to, że wyłącznie właściciele PlayStation 4 będą musieli czekać aż do października.

Wersja alfa Evolve trafi wyłącznie do mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Kanady. - Evolve - ruszyły zapisy do zamkniętej wersji alfa - wiadomość - 2014-07-05
Wersja alfa Evolve trafi wyłącznie do mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Evolve to sieciowy FPS, którego twórcą jest studio Turtle Rock, odpowiedzialne między innymi za Left 4 Dead. W grze wcielamy się w grupę czterech śmiałków, polujących na potężnego potwora, lub sami przejmujemy kontrolę nad monstrum. Tytuł został obwołany najlepszą produkcją zaprezentowaną podczas E3 2014. Premiera planowana jest na 21 października na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Evolve

Evolve