Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2015, 10:00

autor: Góral

Evolve - dziś rozpoczynają się kosmiczne łowy

Od dziś w sklepach na całym świecie można nabyć kooperacyjną strzelankę Evolve. Najnowsza produkcja studia Turtle Rock doczekała się pierwszych recenzji, które sugerują, że fani co-opa posiadający konsole Xbox One, PlayStation 4 i komputery PC otrzymali bardzo dobrą produkcję.

Dziś na rynkach całego świata debiutuje strzelanka FPP / TPP Evolve od studia Turtle Rock. Produkcję można nabyć również w polskich sklepach w wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One i komputery osobiste. Jednocześnie na dzień dobry, deweloper przygotował pierwszą aktualizację gry. Ważący około 3 GB patch wprowadza usprawnienia w kwestii balansu, poprawia optymalizację, eliminuje niektóre błędy wykryte podczas testów alfa oraz otwartej bety na Xboksie One i nie tylko. Jednocześnie zapowiedziano, że to dopiero początek zmian i w przyszłości pojawią się kolejne łatki. Evolve doczekało się także pierwszych recenzji, w których dziennikarze poszczególnych serwisów przychylnie wyrażają się na temat najnowszej produkcji twórców Left 4 Dead. Należy jednak pamiętać, że teksty zostały spisane przed premierą, więc prawdziwe testy tytułu rozpoczynają się dopiero teraz.

Evolve – polowanie czas zacząć. - Evolve - dziś rozpoczynają się kosmiczne łowy - wiadomość - 2015-02-10
Evolve – polowanie czas zacząć.
Evolve w skrócie:
  • Gatunek: strzelanka FPP / TPP
  • Deweloper: Turtle Rock Studios
  • Wydawca: 2K Games
  • Platformy sprzętowe: PS4, XOne, PC
  • Data premiery: 10 lutego 2015

W związku z tym większość mediów wstrzymała się jeszcze z publikowaniem stosownych tekstów, a np. Polygon wystawił prowizoryczną 8. Tak czy siak, chwalony jest sam system, który świetnie się sprawdza podczas grania ze znajomymi. Na plus należy zaliczyć także sporą ilość trybów i intensywność starć. Mecze potrafią być jednak nużące, gdy polowanie się przeciąga, a zabawa z losowo dobranymi osobami może być problemem, gdyż w Evolve współpraca nie jest tylko hasłem reklamowym, a podstawą rozgrywki. Koniec końców pierwsze opinie sugerują, że mamy do czynienia z bardzo dobrą propozycją dla fanów kooperacyjnych shooterów, ale nic poza tym. Poniżej prezentujemy kilka wybranych opinii:

Przypominam również, że w przyszłości Evolve otrzyma rozmaite płatne dodatki, w tym głównie nowych łowców i kolejne bestie, natomiast dodatkowe mapy będą udostępniane za darmo. Ponadto przed zakupem PC-towej wersji warto sprawdzić opublikowane jakiś czas temu wymagania sprzętowe.

Evolve - dziś rozpoczynają się kosmiczne łowy - ilustracja #4Evolve to najnowsza strzelanka studia Turtle Rock. Produkcja opowiada o zmaganiach kosmicznych łowców, polujących na potężne bestie. Gracze przejmują kontrolę nad czterema herosami dysponującymi odmiennymi umiejętnościami, którzy muszą ściśle współpracować, by pokonać piatą osobę, sterującą wspomnianym stworem.