Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2015, 10:00

autor: Góral

Evolve - dziś rozpoczynają się kosmiczne łowy

Od dziś w sklepach na całym świecie można nabyć kooperacyjną strzelankę Evolve. Najnowsza produkcja studia Turtle Rock doczekała się pierwszych recenzji, które sugerują, że fani co-opa posiadający konsole Xbox One, PlayStation 4 i komputery PC otrzymali bardzo dobrą produkcję.

Dziś na rynkach całego świata debiutuje strzelanka FPP / TPP Evolve od studia Turtle Rock. Produkcję można nabyć również w polskich sklepach w wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One i komputery osobiste. Jednocześnie na dzień dobry, deweloper przygotował pierwszą aktualizację gry. Ważący około 3 GB patch wprowadza usprawnienia w kwestii balansu, poprawia optymalizację, eliminuje niektóre błędy wykryte podczas testów alfa oraz otwartej bety na Xboksie One i nie tylko. Jednocześnie zapowiedziano, że to dopiero początek zmian i w przyszłości pojawią się kolejne łatki. Evolve doczekało się także pierwszych recenzji, w których dziennikarze poszczególnych serwisów przychylnie wyrażają się na temat najnowszej produkcji twórców Left 4 Dead. Należy jednak pamiętać, że teksty zostały spisane przed premierą, więc prawdziwe testy tytułu rozpoczynają się dopiero teraz.

Evolve – polowanie czas zacząć. - Evolve - dziś rozpoczynają się kosmiczne łowy - wiadomość - 2015-02-10
Evolve – polowanie czas zacząć.
Evolve w skrócie:
  • Gatunek: strzelanka FPP / TPP
  • Deweloper: Turtle Rock Studios
  • Wydawca: 2K Games
  • Platformy sprzętowe: PS4, XOne, PC
  • Data premiery: 10 lutego 2015

W związku z tym większość mediów wstrzymała się jeszcze z publikowaniem stosownych tekstów, a np. Polygon wystawił prowizoryczną 8. Tak czy siak, chwalony jest sam system, który świetnie się sprawdza podczas grania ze znajomymi. Na plus należy zaliczyć także sporą ilość trybów i intensywność starć. Mecze potrafią być jednak nużące, gdy polowanie się przeciąga, a zabawa z losowo dobranymi osobami może być problemem, gdyż w Evolve współpraca nie jest tylko hasłem reklamowym, a podstawą rozgrywki. Koniec końców pierwsze opinie sugerują, że mamy do czynienia z bardzo dobrą propozycją dla fanów kooperacyjnych shooterów, ale nic poza tym. Poniżej prezentujemy kilka wybranych opinii:

Przypominam również, że w przyszłości Evolve otrzyma rozmaite płatne dodatki, w tym głównie nowych łowców i kolejne bestie, natomiast dodatkowe mapy będą udostępniane za darmo. Ponadto przed zakupem PC-towej wersji warto sprawdzić opublikowane jakiś czas temu wymagania sprzętowe.

Evolve - dziś rozpoczynają się kosmiczne łowy - ilustracja #4Evolve to najnowsza strzelanka studia Turtle Rock. Produkcja opowiada o zmaganiach kosmicznych łowców, polujących na potężne bestie. Gracze przejmują kontrolę nad czterema herosami dysponującymi odmiennymi umiejętnościami, którzy muszą ściśle współpracować, by pokonać piatą osobę, sterującą wspomnianym stworem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Evolve

Evolve