Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2013, 12:28

autor: Hed

Europejska wersja Kingdom Hearts 1.5 HD ReMIX wyjdzie jesienią

Jesienią fani serii Kingdom Hearts z Europy i Ameryki otrzymają jej odświeżoną wersję: Kingdom Hearts 1.5 HD ReMIX. W skład wydania szykowanego przez Square-Enix wejdą też dodatkowe opowieści: Chain of Memories i Hearts Final Mix.

Kingdom Hearts powróci jesienią w odświeżonej wersji 1.5 HD ReMIX. - Europejska wersja Kingdom Hearts 1.5 HD ReMIX wyjdzie jesienią - wiadomość - 2013-02-26
Kingdom Hearts powróci jesienią w odświeżonej wersji 1.5 HD ReMIX.

Firma Square-Enix zapowiedziała europejskie i amerykańskie wydanie Kingdom Hearts 1.5 HD ReMIX, czyli odświeżonej wersji lubianej przez graczy gry. Produkcja wyjdzie jesienią tego roku na PlayStation 3 w wersji angielskiej. Wydawca zapewnia, że tytuł spodoba się wszystkim fanom serii, bo zawiera sporo dodatków wcześniej dostępnych tylko w Japonii. W ramach rozbudzenia nostalgii pokazano kilka obrazków prezentujących podrasowaną oprawę graficzną.

W skład Kingdom Hearts 1.5 HD ReMIX, oprócz pierwszej odsłony serii, wejdzie między innymi pakiet Kingdom Hearts Final Mix, dostępny wcześniej tylko w wersji japońskiej. To oznacza, że otrzymamy między innymi nowe rodzaje broni, przeciwników, czy umiejętności oraz specjalne misje, przerywniki filmowe i sekretny film. W 1.5 HD ReMIX znajdzie się także Kingdom Hearts Re:Chain of Memories, czyli bezpośrednia kontynuacja Kingdom Hearts. Do tego dodano animacje z Kingdom Hearts 358/2 Days, produkcji łączącej historię Re:Chain of Memories z Kingdom Hearts II.

Europejska wersja Kingdom Hearts 1.5 HD ReMIX wyjdzie jesienią - ilustracja #2

Jak widać, wydanie będzie zawierało sporo zawartości. To nie koniec dodatków, bo wszystkie segmenty gry zostaną podane w podrasowanej postaci. Square-Enix pracuje między innymi nad podciągnięciem grafiki pod rozdzielczość HD oraz nową ścieżką audio. Nie zabraknie także wsparcia dla Trofeów – na swoim blogu wydawca zbiera opinie odnośnie wyzwań, jakie mogłyby znaleźć się w grze. Firma zapewnia, że to najlepiej odświeżona gra w jej historii. Wkrótce zweryfikujemy to w zawiastunie – na razie muszą wystarczyć Wam te obrazki.

Europejska wersja Kingdom Hearts 1.5 HD ReMIX wyjdzie jesienią - ilustracja #3

Kingdom Hearts to seria gier akcji RPG tworzona przez Square-Enix we współpracy z firmą Disney Interactive Studios. Jej pierwsza część wyszła w 2002 roku na PlayStation 2. Produkcja zderza ze sobą postacie z filmów animowanych Disney’a z bohaterami gier japońskiego wydawcy. Dzięki temu na ekranie spotykają się między innymi Myszka Miki, Kaczor Donald, czy chociażby Cloud i Sephiroth (Final Fantasy). Do dzisiaj marka doczekała się kilku odsłon – ostatnia z nich, Kingdom Hearts: Dream Drop Distance, wyszła w ubiegłym roku.

  1. Zapowiedź Kingdom Hearts 1.5 HD ReMIX na blogu Square-Enix
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Kingdom Hearts HD 1.5 Remix

Kingdom Hearts HD 1.5 Remix