Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2013, 12:44

autor: luckie

Twórcy End of Nations zrobią drugowojenną strategię Victory

Victory to nowa gra strategiczna twórców End of Nations, studia Petroglyph. O grze wiadomo na razie jedynie to, że będzie osadzona w czasach, gdy świat pogrążony był w odmętach II wojny światowej.

Victory na razie pozostaje w cieniu - Twórcy End of Nations zrobią drugowojenną strategię Victory - wiadomość - 2013-02-26
Victory na razie pozostaje w cieniu

Studio Petroglyph, odpowiedzialne m.in. za Star Wars: Empire At War i powstające obecnie End of Nations, a także (po części) serię Command & Conquer, zapowiedziało Victory – nową strategię czasu rzeczywistego, osadzoną w realiach II wojny światowej. Tu w zasadzie kończą się doniesienia o grze, bowiem na oficjalnej stronie można jedynie przeczytać, że bitwa rozpocznie się wkrótce oraz poprosić o otrzymywanie najświeższych informacji na temat gry.

Członkowie Petroglyph założyli grze konta na Facebooku i Twitterze, na których nakręcają atmosferę oczekiwania, co jakiś czas podrzucając fanom ciekawostkę historyczną lub linkując do serwisów, które piszą o Victory. Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej informacji.

Twórcy End of Nations zrobią drugowojenną strategię Victory - ilustracja #2Pod koniec zeszłego roku studio Petroglyph zmuszone było przeprowadzić redukcję etatów, ale jednocześnie zapewniło, że ich nadchodząca produkcja – MMORTS typu free End of Nations – nie jest zagrożona, a prace nad nią dokończy wewnętrzne studio wydawcy gry, firmy Trion Worlds. Tym samym ludzie z Petroglyph zyskali swobodę, by zająć się kolejnym tytułem. Niestety wciąż brak informacji w sprawie daty premiery End of Nations, czy choćby wzmianki na temat terminu rozpoczęcia otwartych beta-testów.