Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2017, 10:10

autor: AlexB

Euro Truck Simulator 2 - znamy datę premiery dodatku Italia

Studio SCS Software podało datę premiery DLC Italia do gry Euro Truck Simulator 2. Do słonecznych Włoch miłośnicy wirtualnych ciężarówek wybiorą się w przyszłym tygodniu.

EURO TRUCK SIMULATOR 2: ITALIA W SKRÓCIE:
  • 11 500 kilometrów nowych dróg;
  • 19 włoskich miast, w tym Neapol, Rzym i Palermo;
  • nowe modele roślin i budynków, w tym obiekty charakterystyczne;
  • nowe firmy i towary do przewiezienia;
  • nowe osiągnięcia do odblokowania.

Czas powoli rozgrzewać silniki swoich wirtualnych ciężarówek, odkopać płytę z największymi przebojami Rominy Power i Al Bano oraz szykować się do podróży, której celem są słoneczne Włochy. Studio SCS Software podało bowiem oficjalną datę premiery DLC Italia do Euro Truck Simulator 2, czyli bijącego rekordy popularności symulatora kierowcy tira poruszającego się po europejskich drogach. Zapowiedziany w sierpniu dodatek pojawi się za niecały tydzień – we wtorek 5 grudnia w godzinach popołudniowych. Wszyscy miłośnicy wirtualnych ciężarówek otrzymają zatem doskonały prezent na wigilię mikołajek. Rozszerzenie Italia, podobnie jak podstawowa gra, otrzyma polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy), przygotowaną przez firmę CDP. Warto również zaznaczyć, że w naszym kraju DLC będzie rozprowadzane zarówno w edycji cyfrowej, jak i pudełkowej. Ta druga zadebiutuje na półkach sklepowych trzy dni później, czyli 8 grudnia.

Rozszerzenie Italia wprowadzi do Euro Truck Simulator 2 nie tylko tysiące kilometrów włoskich dróg, ale również przemysł charakterystyczny dla tego regionu. - Euro Truck Simulator 2 - znamy datę premiery dodatku Italia - wiadomość - 2017-11-30
Rozszerzenie Italia wprowadzi do Euro Truck Simulator 2 nie tylko tysiące kilometrów włoskich dróg, ale również przemysł charakterystyczny dla tego regionu.

Najnowsze rozszerzenie do Euro Truck Simulator 2 uzupełni produkcję o 11 500 kilometrów nowych dróg, łączących 19 najbardziej rozpoznawalnych miast we Włoszech. Będzie można wpaść na pizzę do Neapolu, zobaczyć Koloseum w Rzymie czy odwiedzić stolicę Sycylii – Palermo. Twórcy zadbali o to, by dodatek jak najlepiej oddał klimat tego śródziemnomorskiego państwa. Dlatego też przygotowali mnóstwo modeli roślinności, pomników natury i budynków charakterystycznych dla tej części Europy. Lecz nie samym podziwianiem otoczenia trucker żyje. Dodatek wprowadzi także do gry nowe firmy, przemysł i ładunki do przewiezienia, typowe dla regionu.

Italia jest już czwartym dużym dodatkiem do Euro Truck Simulator 2. Poprzednie trzy wprowadziły do podstawowej wersji gry Skandynawię, Francję oraz wschodnią część Europy. Wraz z pojawieniem się w niej Włoch, mapa tytułu stanie się niemal kompletna. Jedynymi brakującymi regionami Europy będą bowiem już tylko Półwysep Iberyjski i Bałkany, których dodanie powinno być kwestią dwóch DLC. Czyżby zatem SCS Software powoli zbliżało się do oficjalnego zakończenia rozwoju Euro Truck Simulator 2 i zacznie szykować się do stworzenia kontynuacji? Ostatecznie tytuł ma już ponad pięć lat. A może czescy deweloperzy zdecydują się na dodanie do mapy gry terytoriów Rosji, Turcji lub nawet północnej Afryki? Przekonamy się o tym w niedalekiej przyszłości.