Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2022, 19:10

Nowy filmik z ETS2: West Balkans prezentuje religijną stronę Bałkan

SCS Software zaprezentowało kolejne informacje na temat DLC Euro Truck Simulator 2: West Balkans. Wynika z nich, że twórcy położyli duży nacisk na obiekty religijne.

Źródło fot. SCS Software
i

SCS Software zdradziło kolejne informacje na temat West Balkans, czyli nadchodzącego DLC do Euro Truck Simulatora 2. Dowiedzieliśmy się z nich, że podczas przemierzania nowo dodawanych obszarów natrafimy na wiele świątyń. Demonstruje je filmik w poniższym tweecie.

Bałkany słyną z dużej różnorodności wyznaniowej. Deweloperzy postanowili więc to uszanować i położyć mocny nacisk na ten aspekt. Podczas zwiedzania tego rejonu zobaczymy więc liczne obiekty religijne, wśród których wyróżnić można katedrę św. Matki Teresy z Kalkuty w Prisztinie oraz meczet króla Abdullaha Bin Abdul Aziz Al Saud w Tuzli.

Jeśli jesteście zainteresowani tym, jak prezentują się obiekty religijne na terenie Bałkanów Zachodnich, to polecam Wam obejrzeć też poniższe grafiki.

Nowy filmik z ETS2: West Balkans prezentuje religijną stronę Bałkan - ilustracja #1

SCS Software

Nowy filmik z ETS2: West Balkans prezentuje religijną stronę Bałkan - ilustracja #2

SCS Software

Nowy filmik z ETS2: West Balkans prezentuje religijną stronę Bałkan - ilustracja #3

SCS Software

Warto przypomnieć, że DLC West Balkans wprowadzi również wiele nowych zakładów przemysłowych. Wśród nich znajdziemy między innymi składy boksytu, odlewnie metali lekkich oraz fabryki części samochodowych.

Data premiery dodatku Euro Truck Simulator 2: Bałkany Zachodnie nadal nie jest nam znana. DLC ma już jednak kartę produktu w serwisie Steam, więc zainteresowane osoby mogą dodać je do listy życzeń.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Euro Truck Simulator 2

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej