Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2022, 18:56

Twórcy ETS2 przypominają o dodatku West Balkans nowym filmikiem

SCS Software zaprezentowało jedną z nowości, jakie przyniesie DLC Bałkany Zachodnie do ETS2. Jest nią różnorodna sieć zakładów przemysłowych.

Źrodło fot. SCS Software
i

ETS2 jest ciągle rozwijany. W czerwcu deweloperzy zapowiedzieli kolejne DLC – Bałkany Zachodnie, które wprowadzi do gry tereny należące do takich państw jak Albania, Bośnia i Hercegowina, Serbia oraz Słowenia. To jednak nie wszystko. Na nowo dodawanych obszarach znajdziemy szereg nieobecnych wcześniej obiektów przemysłowych. Zaprezentowano je na krótkim materiale wideo, który możecie obejrzeć poniżej.

Na oficjalnym blogu SCS Software opublikowany został wpis przybliżający nowe zakłady przemysłowe na terenie Bałkanów. Twórcy zaznaczyli przy tym, że wiele z owych rzeczy nadal znajduje się na wczesnym etapie prac. Niemniej trzeba przyznać, iż deweloperzy zaoferują nam całkiem dużą różnorodność w tym zakresie. W grze znajdziemy bowiem:

  1. centra logistyczne;
  2. porty morskie i rzeczne;
  3. pola naftowe;
  4. składy boksytu;
  5. odlewnie aluminium;
  6. odlewnie metali lekkich;
  7. fabryki części samochodowych;
  8. fabryki przyczep campingowych.

Jest to jakoby jedynie ułamek tego, co uświadczymy w tym DLC. Z czasem otrzymamy zapewne kolejne szczegóły z nim związane.

Data premiery dodatku Euro Truck Simulator 2: Bałkany Zachodnie nadal pozostaje niewiadomą. Osoby nim zainteresowane mogą dodać go do listy życzeń na Steamie.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Euro Truck Simulator 2

 

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej

E3 2021