Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2022, 18:50

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Spider-Man: Miles Morales na PC wyjdzie wkrótce, nowy teaser potwierdza

Jeszcze w tym roku gracze pecetowi będą mogli zapoznać się z grą Marvel's Spider-Man: Miles Morales. W sieci właśnie pojawił się krótki zwiastun, który potwierdza, że produkcja już niedługo będzie dostępna na komputery osobiste.

Źrodło fot. Insomniac Games
i

W ślad za sierpniowym wydaniem Marvel's Spider-Man Remastered od Insomniac Games nadszedł czas, aby na „blaszaki” trafiły również przygody młodszego kolegi Petera Parkera – Milesa Moralesa. Mniejszy, ale bardziej imponujący wizualnie tytuł był wielkim hitem na PlayStation 5, a Sony ma nadzieję, że podobny sukces odniesie również na kolejnej platformie.

Mimo że tegoroczna premiera pecetowej wersji gry została zapowiedziana już jakiś czas temu, to teraz otrzymaliśmy materiał wideo, który jednoznacznie potwierdza ten termin. Teaser trailer pokazuje kilka wypełnionych akcją scen, a plansza końcowa informuje, że tytuł zostanie wydany tej jesieni na Steamie i w Epic Games Store. Poniżej możecie zobaczyć ów krótki zwiastun gry Spider-Man: Miles Morales.

Kiedyś wydawało się, że gry z PlayStation będą po wsze czasy dostępne tylko na konsolach Sony. Jednak od ponad dwóch lat japońska korporacja jest coraz bardziej otwarta na wprowadzenie swoich tytułów na kolejną platformę. Jest to oczywiście doskonała wiadomość dla posiadaczy pecetów, którzy do tej pory nie mogli dostąpić szansy zagrania w owe produkcje.

Na koniec przypomnijmy, że przygody Milesa Moralesa to kolejne dzieło Sony, który zmierza na PC. Przed nim podobny los spotkał wspomnianego Marvel's Spider-Mana, a także God of War, Days Gone i Horizon: Zero Dawn.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej

E3 2021