Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2015, 07:00

Elite: Dangerous wyprzedza Metal Gear Solid V. Top 10 Steam (20 - 26 września)

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain chwilowo musi zejść na plan dalszy, bo nowym liderem listy hitów na popularnej platformie cyfrowej dystrybucji Steam zostało kosmiczne Elite: Dangerous. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką najchętniej kupowanych tytułów ubiegłego tygodnia.

Czasem wystarczy obniżka ceny o jedynie 40%, aby znacząco podnieść sprzedaż jakiejś gry. Szczególnie, jeśli to tytuł tak dobry jak Elite: Dangerous, który za kilkanaście tygodni doczeka się dużego rozszerzenia zatytułowanego Horizons. Eksploracja powierzchni planet jest chyba tym, na co fani tej kosmicznej serii czekali najbardziej od premiery podstawowej wersji. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain spadło z miejsca pierwszego na pozycję trzecią. W pierwszej dziesiątce zameldowały się dwie nowości: dodatek do Cities: Skylines o wiele mówiącym podtytule After Dark oraz SOMA – kolejny mrożący krew w żyłach horror od ekipy Frictional Games.

1.

Elite: Dangerous

2.

Counter-Strike: Global Offensive

3.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

4.

Grand Theft Auto V

5.

Cities: Skylines – After Dark

6.

SOMA

7.

Dying Light

8.

ARK: Survival Evolved

9.

Rocket League

10.

Fallout 4

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.