Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 6 grudnia 2013, 13:24

Earth Defense Force 2025 w planie wydawniczym firmy Cenega

Strzelanka z widokiem z perspektywy trzeciej osoby na PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner NAMCO BANDAI Partners w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Earth Defence Force® 2025. Tytuł będzie miał premierę w lutym 2014 roku i pojawi się w angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation®3 oraz Xbox®360.

Earth Defence Force 2025 w planie wydawniczym firmy Cenega - ilustracja #1

Earth Defence Force 2025 to długo oczekiwany powrót serii Earth Defence Force (EDF) przygotowany przez japońskiego developera – studio Sandlot.

Osią fabuły tej naładowanej akcją i pełnej destrukcji otoczenia produkcji jest inwazja na błękitną planetę przez wybudzone z uśpienia insekty. Stawia ona EDF i mieszkańców Ziemi w stan wyjątkowy. W grze Earth Defence Force 2025 gracze wcielą się w żołnierza EDF przeszkolonego do eksterminowania każdej wielkości insektów. Żołnierz ten, uzbrojony w setki rodzajów broni, będzie również dostępny w czterech nowych klasach postaci. Tytuł będzie zawierać największą liczbę misji w historii serii oraz tryb gry wieloosobowej dla czterech graczy.

Masz tylko jeden cel – obronić świat przed inwazją robali!

Cechy gry:

  1. Epickie bitwy z nawałnicami gigantycznych insektów i robotów. Nowi i udoskonaleni przeciwnicy, między innymi gigantyczne mrówki, które atakują szczękami i kwasem; gigantyczne pająki, których mocne sieci ograniczają mobilność i wyczerpują twoją energię; potężne roboty i wiele więcej.
  2. Więcej zawartości, niż kiedykolwiek w EDF! Mnóstwo misji wypełnionych pełną adrenaliny akcją, w pięciu trybach trudności (w tym Inferno, zawsze stanowiące wyzwanie), w których gracze będą musieli pokonać kolejne fale wyzwań, aby przynieść Ziemi pokój.
  3. Setki broni i nowe klasy żołnierza. Walcz rangerem, fencerem, air raiderem i wing diverem, wyposażonymi w najlepsze umiejętności i bronie, w tym: karabiny szturmowe, wyrzutnie rakiet, broń energetyczną, karabiny snajperskie i wyrzutniki granatów do odparcia inwazji robaków ze wszystkich frontów.
  4. Walcz z gigantycznymi stworami przy pomocy wyspecjalizowanych pojazdów. Zwiększ swoje szanse, dzięki sile ognia i wytrzymałości nowych pojazdów specjalistycznych, w tym: BMO3 Vegalta (mech uzbrojony w pistolet, wyrzutnię rakiet i miotacz ognia), E651 Titan (duży czołg, który może pomieścić do trzech osób i zniszczyć silnie opancerzone insekty), HU04 Brute (helikopter zdolny do przetransportowania żołnierzy EDF, wyposażony w wieżyczki) i wiele więcej.
  5. Multiplayer dla czterech graczy. Wsparcie online dla maksymalnie czterech postaci umożliwi graczom współpracę i stworzenie zespołu skutecznego w walce przeciw Ravagerom (lokalny tryb współpracy oraz lokalny tryb versus).
  6. Otoczenie ulegające całkowitemu zniszczeniu. Czasem, aby ocalić miasto, trzeba je zniszczyć, żeby pokonać czające się w nim robaki.