Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość poradniki 9 marca 2023, 15:04

Earth Build w Wo Long Fallen Dynasty

Earth Build polubią wszyscy gracze Wo Long, którzy cenią sobie defensywne podejście do rozgrywki. Dzięki temu poradnikowi dowiecie się więcej jak go poprawnie złożyć.

Źródło fot. Koei Tecmo
i

W Wo Long Fallen Dynasty gracze posiadają wiele opcji rozwoju swojej postaci. Na tej stronie poradnika dowiecie się jak poprawnie złożyć Earth Build, który gwarantuje dużą przeżywalność.

Virtues w Wo Long

W Wo Long Fallen Dynasty można rozwijac postać w oparciu o pięć żywiołów, a są to:

 1. Woda (Water)
 2. Ogień (Fire)
 3. Ziemia (Earth)
 4. Drewno (Wood)
 5. Metal

Każdy build ma swoje zalety. Ten, który skupia się na żywiole ziemii, cechuje się wysoką wartością obrony, ociężałym ruchem oraz mocarnymi atakami młotem. Jeśli cenicie sobie defensywną walkę, to pomyślcie o złożeniu tego buildu.

Earth Build w Wo Long

 1. Broń do walki na dystans – Dowolna kusza
 2. Broń do walki w zwarciu – Quake Griffin Hammer
 3. Armor – Dread Star of Hejian Set
 4. Primary Spells – Enhanced Defense, Stone Weapon, Boulder Knuckles oraz Guard Formation
 5. Divine Beast – Bixie
 6. Primary Stat – Earth
 7. Second Stat – Wood
 8. Third Stat – Metal

Tworząc build, który specjalizować się będzie w Earth Virtue, w pierwszej kolejności zacznijcie dawać dużo punktów w ten parametr. Waszą główną bronią powinien być Quake Griffin Hammer. Jest to najlepsza broń skalująca się z tą statystyką. Ponadto Dread Star of Hejian Set wzmacnia obrażenia tego typu broni.

Wizardry Spells mają za zadanie jeszcze bardziej wzmocnić Waszą obronę. Do tego nada się idealnie Enhanced Defense. Stone Weapon pokryje Wasz oręż kamieniem, dzięki czemu wzmocnicie swoje obrażenia. Boulder Knuckles z kolei jest ofensywnym czarem, który zada tym więcej obrażeń im mniej zdrowia posiadacie. Z drzewka Wood warto skorzystać z Guard Formation, które stworzy pole, na którym zarówno Wy jak i Wasi towarzysze będziecie otrzymywali jeszcze mniej obrażeń.

Jeśli nie przeszkadzają Wam powolne ruchy i ciężki sprzęt, to Earth Build będzie dobrym wyborem. Wasza obrona jest tutaj największym atutem. Zabicie Waszej postaci stanie się trudnym zadaniem dla wrogów.

Więcej na temat Wo Long: Fallen Dynasty przeczytacie poniżej.

 1. Poradnik do gry.

Dawid Norkowski

Dawid Norkowski

Ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku dziennikarskim. Swoją przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2019 roku, kiedy to podjął się trudnej sztuki pisania kompleksowych poradników do gier. Na przestrzeni lat wyspecjalizował się w gatunku soulslike; w wolnych chwilach czyta o naparach, które pomogą mu zniwelować stres po tysięcznym zgonie na tym samym etapie gry. Wielki fan bijatyk (Tekken), który regularnie uczestniczy w turniejach związanych z tym gatunkiem.

więcej