Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2020, 10:17

autor: Bebop

EA zaprezentuje Need for Speed: Hot Pursuit Remastered? Zapowiedź coraz bliżej

Zegar na stronie serii Need for Speed sugeruje, że zbliża się oficjalna zapowiedź gry NFS: Hot Pursuit Remastered. Od kilku miesięcy do sieci trafiają przecieki dotyczące odświeżonej wersji uznanej produkcji.

EA zaprezentuje Need for Speed: Hot Pursuit Remastered? Zapowiedź coraz bliżej - ilustracja #1
W poniedziałek Electronic Arts zdradzi nowe informacje o serii Need for Speed.

Na oficjalnej stronie serii Need for Speed pojawił się tajemniczy zegar, który odmierza czas do 5 października do godz. 17:00. Ostatnie przecieki sugerują, że akcja dotyczy remastera jednej z najlepszych odsłon cyklu, czyli Hot Pursuit z 2010 roku. W poniedziałek możemy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi. Pod zegarem umieszczony został cytat:

5:10. How did he go so fast? Five ten. "Call Big Joe's Pizzeria on 0800-510-510-510." There's got to be a way to fix this.

Treść można przetłumaczyć w ten sposób: 5:10. Jak on zdołał tak szybko przejechać? Pięć dziesieć. „Zadzwoń do Pizzerii Wielkiego Joe na 0800-510-510-510.” Musi być jakiś sposób żeby to naprawić.

Na koncie serii NFS na Twitterze pojawiły się niedawno wpisy z grafikami z NFS: Heat, podkreślającymi liczbę 510. W sieci można natrafić na różne interpretacje tego oznaczenia. Pokusił się o nią także redaktor serwisu PC Gamer, który zauważył, że jest to nie tylko nawiązanie do jutrzejszej daty. 510 to także dawny kod radiowy służący do określania jadących szybko lub ścigających się pojazdów.

Temat Need for Speed: Hot Pursuit Remastered od kilku miesięcy powraca jak bumerang. W sierpniu Amazon pośpieszył się i umieścił grę w swojej ofercie, a we wrześniu produkcja znalazła się na liście ratingowej w Korei. Co ciekawe, nie brakuje też osób, które kod 510 kojarzą z zapowiedzią odświeżonej wersji Need for Speed: Most Wanted 5-1-0. Plany EA poznamy już jutro.

  1. Need for Speed: Hot Pursuit - recenzja gry
  2. Need for Speed: Hot Pursuit - poradnik do gry
  3. Seria Need for Speed - oficjalna strona