Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2020, 20:00

Twitterowe konto Need for Speed zdaje się coś sugerować

EA najprawdopodobniej sugeruje, że nowa odsłona Need for Speed jest bliżej niż nam się wydaje. Na oficjalnym koncie na Twitterze serii gier wyścigowych pojawiły się trzy wpisy zawierające grafiki z jakiejś tajemniczej produkcji.

Twitterowe konto Need for Speed zdaje się coś sugerować - ilustracja #1
Nowa odsłona cyklu Need for Speed może być blisko.

Plotki odnośnie Need for Speed: Hot Pursuit Remastered pojawiają się od czerwca. Ostatnia nieoficjalna informacja na ten temat pochodzi z tego poniedziałku, kiedy to produkcja ta pojawiła się na liście ratingowej w Korei. Teraz prawdopodobnie nastąpiło przełamanie ciszy. Na oficjalnym koncie na Twitterze serii Need for Speed pojawiły się trzy wpisy, zawierające grafiki. Na pierwszym z nich widać jedynie obrazek ukazujący pościg policyjny. Drugi natomiast pokazuje tę samą scenę, lecz tym razem jako fragment gameplayu z Need for Speed: Heat. Chociaż nie potwierdzono, jaką grą mają być inspirowane, to taka scena kojarzy się właśnie z produkcją z 2010 roku.

Z drugiej jednak strony pojawiły się głosy sugerujące, że godzina opublikowania pierwszej wiadomości, tablica rejestracyjna auta z drugiego wpisu oraz billboard z trzeciego mogą coś sugerować. We wszystkich występuje bowiem ta sama liczba – 510. Część osób przypuszcza, że odświeżenia doczeka się Need for Speed: Most Wanted 5-1-0, opracowany z myślą o konsoli PSP. Druga grupa uznaje to za datę oficjalnej zapowiedzi Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. O tym, co jest prawdą, dowiemy się za 3 dni.

  1. Seria Need for Speed – oficjalna strona
  2. Need for Speed: Hot Pursuit - recenzja gry
  3. Need for Speed: Hot Pursuit - poradnik do gry