Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2019, 20:59

autor: aadamus

Dzisiaj Techland pokazał gameplay z Dying Light 2 [Aktualizacja]

Dziś o 20:00 Techland pokaże nowe materiały z Dying Light 2. Za pośrednictwem swojego konta w serwisie Twitch rodzimy deweloper zaprezentuje gameplay ze swojej najnowszej produkcji.

Aktualizacja

Zaprezentowany materiał zawiera gameplay pochodzący z tegorocznych targów E3. Widzieliśmy w nim między innymi w jaki sposób główny bohater produkcji – Aiden – wykorzystuje swoje zdolności parkourowe, oraz wpływ podejmowanych decyzji na całokształt świata. Przedstawiono również mechanikę walki, z której jasno wynika, że będzie się ona opierać w dużej mierze na broni białej.

Oryginalna wiadomość

Dziś zobaczymy gameplay z Dying Light 2. - Dzisiaj Techland pokazał gameplay z Dying Light 2 [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-08-27
Dziś zobaczymy gameplay z Dying Light 2.

Dokładnie dziś o 20:00 zaprezentowane zostaną nowe materiały z Dying Light 2. Techaland, za pośrednictwem swojego kanału w serwisie Twitch, pokaże gameplay, który będzie zawierać 30 minut materiałów. Nie wiadomo jednak, co dokładnie zostanie w nim przedstawione.

Przypomnijmy, że Dying Light 2 jest kontynuacją ciepło przyjętego Dying Light z 2015 roku. Tytuł po raz pierwszy pokazano na zeszłorocznych targach E3. Dokładnie rok później w tym samym miejscu zdradzono, że gra zadebiutuje wiosną 2020 roku. Produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One, ale według zapewnień twórców trafi również na konsole nowej generacji Sony i Microsoftu.