Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2019, 23:15

autor: Ender

Nowy zwiastun Dying Light 2 i termin premiery

Podczas konferencji Microsoftu zaprezentowano kolejny zwiastun gry Dying Light 2, która tworzona jest przez rodzimy zespół ze studia Techland. Poznaliśmy też przybliżony termin premiery produkcji.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

W trakcie oficjalnej prezentacji nadchodzących gier na konferencji Microsoftu, która towarzyszyła rozpoczynającym się targom E3 2019, wrocławskie studio Techland pokazało nowy zwiastun pierwszoosobowej gry akcji Dying Light 2. Trailer przedstawia głównego bohatera – Aidena Caldwella. Posiada on świetne umiejętności parkouru i odznacza się bezwzględnością w walce o przetrwanie w ogromnym mieście, które jest areną tytułu. Decyzje, które gracz będzie podejmował za pośrednictwem protagonisty, mają nieustannie kształtować otaczający go świat. Poznaliśmy także przybliżoną datę premiery produkcji, wyznaczoną na wiosnę 2020 roku. Zadebiutuje ona równocześnie na komputerach PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

Dying Light 2 napędza autorski silnik studia o nazwie C-Engine. - Nowy zwiastun Dying Light 2 i termin premiery - wiadomość - 2019-06-10
Dying Light 2 napędza autorski silnik studia o nazwie C-Engine.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Dying Light 2
  2. Dying Light 2 z najlepszą grafiką na PC
  3. Polska superprodukcja powraca - Dying Light 2 ma wielkie ambicje
  4. E3 2019 – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dying Light 2

Dying Light 2