Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2012, 09:35

autor: Muninn

Dzisiaj polska premiera gry Ghost Recon: Future Soldier na PC

Dzisiaj, w dwa dni po premierze amerykańskiej, na polskim rynku ukaże się strzelanka Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier w wersji na PC. Produkcja może jednakże zawierać znaczną liczbę błędów, których twórcy nie zdążyli naprawić przed debiutem rynkowym.

Taktyczna strzelanka FPP Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier w wersji na PC ma dzisiaj swoją polską premierę. Produkcja ukazała się w naszym kraju w dwa dni po debiucie na rynku amerykańskim, a jej wydaniem zajęła się firma Ubisoft. Grę dostępna jest w polskiej wersji językowej (z napisami) za sugerowaną cenę 119,90 zł. W Sklepie Gry-Online możecie ją kupić za 109,90 zł.

Dzisiaj polska premiera gry Ghost Recon: Future Soldier na PC - ilustracja #1

Zwykle zaraz po premierze gry twórcy mogą zbierać wypracowane i zasłużone zyski lub zżymać się na niskie oceny, wystawione przez recenzentów. Jednakże producenci gry Ghost Recon: Future Soldier po wtorkowej, amerykańskiej premierze gry w wersji na PC ciężko pracują nad wydawaniem kolejnych patchów, naprawiających zgłoszone przez graczy błędy.

Liczba bugów, wspomnianych przez graczy na oficjalnym forum firmy Ubisoft, jest bardzo długa. Wielbiciele strzelanin FPP, którzy kupili Future Soldier w dniu premiery, informują wydawcę m.in. o problemach z działaniem myszki i klawiatury, trudnościach związanych z obłożeniem klawiszy, ciągłych zawieszeniach i zrywaniu połączenia podczas zabawy w trybie multiplayer. Trudności nawarstwiają się także w kwestii poprawnego wyświetlania grafiki. Wystarczy wspomnieć o niewystarczającej liczbie wyświetlanych klatek, braku wsparcia dla monitorów 120 Hz oraz problemach z rozdzielczością, by zrozumieć frustrację tych graczy, którzy wydali w dniu premiery pieniądze na grę firmy Ubisoft.

Dzisiaj polska premiera gry Ghost Recon: Future Soldier na PC - ilustracja #2

Ostatnio wypuszczony patch do gry, ważący około 385 MB, domyślnie miał m.in. poprawiać stabilność połączenia podczas zabawy w trybie multiplayer, jakość komunikacji głosowej pomiędzy graczami korzystającymi z systemu Windows Vista oraz ułatwić poruszanie się po menu gry. Jednakże po zainstalowaniu tej łatki trudności w działaniu gry nie zostaną wyeliminowane, wręcz przeciwnie, mogą wystąpić inne problemy, takie jak brak reakcji na polecenia wydawane przy użyciu myszki, czy niemożność zmiany rozdzielczości ekranu.

Przedstawiciele firmy Ubisoft proszą graczy o dalsze zgłaszanie błędów i informowanie o napotkanych trudnościach oraz zapewniają, że ciężko pracują nad likwidowaniem bugów w swojej nowej produkcji. Niestety nie wspominają, dlaczego, pomimo kilku przesunięć terminu premiery, na rynek została wypuszczona tak niedopracowana gra.

Dzisiaj polska premiera gry Ghost Recon: Future Soldier na PC - ilustracja #3Gra Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier pozwala wcielić się w żołnierza elitarnej jednostki, mającej dostęp do najnowocześniejszego sprzętu bojowego. W trakcie kampanii w trybie dla jednego gracza bierzemy udział w misjach rozgrywających się m.in w Zambii czy Dagestanie, starając się w trakcie potyczek jak najlepiej wykorzystać potencjał poszczególnych członków oddziału. Oprócz tego gra oferuje m.in. system Gunsmith, pozwalający na samodzielne składanie broni z kilkudziesięciu rożnych komponentów. Produkcja ukazała się w Polsce 24 maja 2012 na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, natomiast dzisiaj ma swoją premierę jej PC-owa wersja.

Dzisiaj polska premiera gry Ghost Recon: Future Soldier na PC - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.